Ivanna walczy z guzem mózgu - glejakiem! Zbieramy środki na leczenie terapią NanoTherm.

Ivanna Vaskul, Poznań,
numer zbiórki: 111797

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Ivanna, mam 52 lata, cudowną córkę Bożenkę i zięcia Andrzeja. W grudniu świat całej naszej rodziny przewrócił się do góry nogami. Zdiagnozowano u mnie złośliwy guz mózgu - glejak IV stopnia. Z dnia na dzień z silnej, zdrowej i aktywnej osoby stałam się pacjentką, którą czeka nierówna i bardzo niesprawiedliwa walka z nowotworem.

 

W dniu 27 grudnia guz został usunięty w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu. Niestety jest to dopiero początek mojej ciężkiej i długiej drogi do zdrowia. Obecnie przebywam w Wielkopolskim Centrum Onkologii, gdzie jestem poddawana chemio i radioterapii, co jednak nie daje pewności na dalsze życie i powrót do zdrowia przy moim ciężkim schorzeniu, bowiem glejak jest bardzo agresywnym nowotworem.

 

Pojawiła się nadzieja uzupełnienia standardowego leczenia terapią NanoTherm. To innowacyjna metoda, która polega na wprowadzeniu bezpośrednio do guza mózgu lub w miejsce po guzie, nanocząsteczek z tlenkiem żelaza. Następnie odpowiednia temperatura niszczy lub trwale uszkadza komórki rakowe, które przetrwały zabieg operacyjny, ale nie uszkadza zdrowych struktur. Jest to jednak niezwykle droga terapia – jej koszt wstępnie szacowany jest na około 200 tysięcy złotych! Dla nas jest to olbrzymia kwota! Niestety, ta terapia nie jest refundowana w Polsce, dlatego proszę Państwa o pomoc.

 

Wiem, że otaczają nas ludzie o dobrych sercach i wspólnie możemy pokonywać nawet najwyższe szczyty. Zwracam się z uprzejmą i gorącą prośbą do wszystkich życzliwych ludzi o przekazanie darowizny na leczenie. Nawet jeden grosz pomoże! Wierzę, że damy radę. Wierzę też, że dobro wraca szybciej, niż się tego spodziewamy. Dziękuję za wszystkie dobre myśli, modlitwy, udostępniania oraz za wsparcie!

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
Iwanka damy radę 🙂 nie ma innej opcji 🙂 buziaki ciocia 😉 27

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
Trzymam kciuki aby się udało 🙂 21

donor2
Helena M
miesiąc temu
Niech błogosławi Wam Pan Bóg a Matka Boża uprasza potrzebne łaski. Pomaga nafta destyl.do picia-petrolrum D-5 z apteki. Pić naczczo po 1 lyzeczce przez 30 dni.Potem Przerwa 10-14 dni. 20

donor2
Darczyńca Anonimowy
miesiąc temu
Trzymaj się Nadia 😘 Dasz radę!!!💪💪💪 20

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 dni temu
50,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
12 dni temu
30,00 zł

donor2
Henryka Byczyk
14 dni temu
50,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
15 dni temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   4 045.50 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.