Ivanna walczy z guzem mózgu - glejakiem! Zbieramy środki na leczenie terapią NanoTherm.

Ivanna Vaskul, Poznań,
numer zbiórki: 111797

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Ivanna, mam 52 lata, cudowną córkę Bożenkę i zięcia Andrzeja. W grudniu świat całej naszej rodziny przewrócił się do góry nogami. Zdiagnozowano u mnie złośliwy guz mózgu - glejak IV stopnia. Z dnia na dzień z silnej, zdrowej i aktywnej osoby stałam się pacjentką, którą czeka nierówna i bardzo niesprawiedliwa walka z nowotworem.

 

W dniu 27 grudnia guz został usunięty w Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu. Niestety jest to dopiero początek mojej ciężkiej i długiej drogi do zdrowia. Obecnie przebywam w Wielkopolskim Centrum Onkologii, gdzie jestem poddawana chemio i radioterapii, co jednak nie daje pewności na dalsze życie i powrót do zdrowia przy moim ciężkim schorzeniu, bowiem glejak jest bardzo agresywnym nowotworem.

 

Pojawiła się nadzieja uzupełnienia standardowego leczenia terapią NanoTherm. To innowacyjna metoda, która polega na wprowadzeniu bezpośrednio do guza mózgu lub w miejsce po guzie, nanocząsteczek z tlenkiem żelaza. Następnie odpowiednia temperatura niszczy lub trwale uszkadza komórki rakowe, które przetrwały zabieg operacyjny, ale nie uszkadza zdrowych struktur. Jest to jednak niezwykle droga terapia – jej koszt wstępnie szacowany jest na około 200 tysięcy złotych! Dla nas jest to olbrzymia kwota! Niestety, ta terapia nie jest refundowana w Polsce, dlatego proszę Państwa o pomoc.

 

Wiem, że otaczają nas ludzie o dobrych sercach i wspólnie możemy pokonywać nawet najwyższe szczyty. Zwracam się z uprzejmą i gorącą prośbą do wszystkich życzliwych ludzi o przekazanie darowizny na leczenie. Nawet jeden grosz pomoże! Wierzę, że damy radę. Wierzę też, że dobro wraca szybciej, niż się tego spodziewamy. Dziękuję za wszystkie dobre myśli, modlitwy, udostępniania oraz za wsparcie!

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Iwanka damy radę 🙂 nie ma innej opcji 🙂 buziaki ciocia 😉 123

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Trzymam kciuki aby się udało 🙂 121

donor2
Helena M
rok temu
Niech błogosławi Wam Pan Bóg a Matka Boża uprasza potrzebne łaski. Pomaga nafta destyl.do picia-petrolrum D-5 z apteki. Pić naczczo po 1 lyzeczce przez 30 dni.Potem Przerwa 10-14 dni. 117

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Trzymaj się Nadia 😘 Dasz radę!!!💪💪💪 116

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Przeniesienie środków ze zbiórki Patrycja Spodzieja-Zielony
3 miesiące temu
36 587,15 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
5,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
9 miesięcy temu
562,70 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
9 miesięcy temu
6,50 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   42 156.61 zł
2024.02.09
Wypłata: 740,00 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne
2023.11.13
Wypłata: 350,00 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.