Cel został osiągnięty, dziękuję! Na ten moment zawieszam zbiórkę.

Hubert Maciak, Otwock,
numer zbiórki: 111483

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Dziennik

2023.08.19

Witajcie,

 

dawno nic nie pisałem, ponieważ moje życie w końcu wróciło do normalności. W zeszłym roku zakończyłem leczenie w Kolonii, od tego czasu mam jedynie kontrolne badania rezonansem magnetycznym, wyniki są bardzo dobre, po guzie nie ma już śladu. Jak widać leczenie w Niemczech było skuteczne. Wszystko dzięki Wam, jeszcze raz dziękuję za wsparcie i darowizny.

 

Pozdrawiam,

Hubert

2021.06.29
Chcielibyśmy z całego serca podziękować Rodzinie i Darczyńcom śp. Andrzeja Kukuczki za przekazanie środków na naszą zbiórkę. Jesteśmy ogromnie zadziwieni i pełni wdzięczności za tak niespotykany prezent. Liczymy na to, że Wasz wspaniały gest pomoże nam wygrać walkę, która cały czas trwa. Hubert jest już po pierwszym cyklu leczenia w Kolonii, na drugi leci w najbliższą niedzielę. Na razie są to terapie wspomagające Huberta w czasie przyjmowania przez niego chemioterapii i przygotowujące go na jak najbardziej skuteczne podanie docelowych szczepionek. Podczas każdej pięciodniowej wizyty w Kolonii Hubert ma zabiegi hipertermii, w trakcie której podawane są mu również kroplówki z wirusami onkolitycznymi, mającymi pobudzić jego komórki do walki z nowotworem. Dodatkowo przyjmuje również wlewy witaminowe i preparaty wspomagające wydolność organizmu. Wszystko znosi bardzo dobrze, a ja i chłopcy cieszymy się, że dzięki Waszym wpłatom takie leczenie jest możliwe, ponieważ czeka go jeszcze 5 tygodniowych wyjazdów do Niemiec, a potem 2 serie szczepionek. Nieustannie zadziwia nas Wasze ogromne wsparcie i chęć niesienia pomocy w tak trudnych czasach. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Rodzinie pana Andrzeja, będziemy o Was wszystkich pamiętać w naszych modlitwach.

Hubert, Natalia, Julek, Tadek i Niko
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Nazywam się Natalia i piszę w imieniu swojego męża - Huberta. W sierpniu 2020 r. po nagłym ataku padaczkowym trafił na Oddział Neurologiczny, gdzie zdiagnozowano u niego udar niedokrwienny mózgu. Kolejny atak nadszedł w styczniu tego roku, pogłębiona diagnoza wykazała bardzo duży guz mózgu, który zoperowano 26 stycznia. Badania histopatologiczne potwierdziły, że wycięty guz to glejak IV stopnia, guz mózgu o najbardziej złośliwym charakterze. Tego typu guzy odrastają zazwyczaj w przeciągu kilku miesięcy, a ich umiejscowienie jest bardzo często nieoperacyjne. Obecnie mąż czeka na rozpoczęcie radio i chemioterapii, która jest jedyną dostępną metodą walki z tym rodzajem raka. Nie chcemy bezczynnie czekać na rozrost komórek rakowych, próbujemy wszelkich możliwych metod wspomagających leczenie, ponieważ mamy trzech wspaniałych synów, a najmłodszy z nich ma niespełna 3 miesiące.

 

Nadzieją na dalsze życie są obecnie dwie formy dodatkowych terapii: terapia metodą NanoTherm w Lublinie (oczekujemy na informacje w sprawie kwalifikacji Huberta do leczenia) oraz terapia immunologiczna dostępna w prywatnych klinikach w Niemczech. Terapia NanoTherm polega na wstrzyknięciu do guza lub loży pooperacyjnej płynu o właściwościach magnetycznych, który następnie rozgrzewany jest za pomocą bardzo szybko zmieniającego się pola magnetycznego. W wyniku działania powstałego ciepła, komórki nowotworowe zostają zniszczone lub uwrażliwione na dalsze metody leczenia, takie jak radioterapia i chemioterapia, dzięki czemu ich skuteczność wzrasta. Terapia ta jest dostępna ma komercyjnych warunkach, szacowany koszt to około 200.000 PLN.

 

Hubert ma dopiero 36 lat, to wspaniały mąż i ojciec, człowiek niezwykle ciepły, o wielkim sercu. Oboje mamy ogromną motywację do walki, na którą potrzebujemy dużych środków finansowych. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę. Dobro powraca!

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
Hubert uda się !❤️❤️❤️ 261

donor2
Wojtek i Karolina
2 lata temu
Wracaj szybko do zdrowia. Wierzymy, że wygrasz tę walkę. 227

donor2
Karol Tabaka
2 lata temu
Trzymamy kciuki. 227

donor2
Marcin Stolarek
2 lata temu
Trzymaj sie! 223

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
11 miesięcy temu
100,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
11 miesięcy temu
51,50 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
11 miesięcy temu
24,70 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
11 miesięcy temu
51,80 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   3 199.94 zł
2022.10.06
Wypłata: € 4 680,00 , kategoria wydatków: terapia onkologiczna
2022.08.04
Wypłata: € 9 763,00 , kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2022.06.07
Wypłata: € 21 670,00 , kategoria wydatków: terapia onkologiczna
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.