Cel został osiągnięty, dziękuję! Na ten moment zawieszam zbiórkę.

Hubert Maciak, Otwock,
numer zbiórki: 111483

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Dziennik

2023.08.19

Witajcie,

 

dawno nic nie pisałem, ponieważ moje życie w końcu wróciło do normalności. W zeszłym roku zakończyłem leczenie w Kolonii, od tego czasu mam jedynie kontrolne badania rezonansem magnetycznym, wyniki są bardzo dobre, po guzie nie ma już śladu. Jak widać leczenie w Niemczech było skuteczne. Wszystko dzięki Wam, jeszcze raz dziękuję za wsparcie i darowizny.

 

Pozdrawiam,

Hubert

2021.06.29
Chcielibyśmy z całego serca podziękować Rodzinie i Darczyńcom śp. Andrzeja Kukuczki za przekazanie środków na naszą zbiórkę. Jesteśmy ogromnie zadziwieni i pełni wdzięczności za tak niespotykany prezent. Liczymy na to, że Wasz wspaniały gest pomoże nam wygrać walkę, która cały czas trwa. Hubert jest już po pierwszym cyklu leczenia w Kolonii, na drugi leci w najbliższą niedzielę. Na razie są to terapie wspomagające Huberta w czasie przyjmowania przez niego chemioterapii i przygotowujące go na jak najbardziej skuteczne podanie docelowych szczepionek. Podczas każdej pięciodniowej wizyty w Kolonii Hubert ma zabiegi hipertermii, w trakcie której podawane są mu również kroplówki z wirusami onkolitycznymi, mającymi pobudzić jego komórki do walki z nowotworem. Dodatkowo przyjmuje również wlewy witaminowe i preparaty wspomagające wydolność organizmu. Wszystko znosi bardzo dobrze, a ja i chłopcy cieszymy się, że dzięki Waszym wpłatom takie leczenie jest możliwe, ponieważ czeka go jeszcze 5 tygodniowych wyjazdów do Niemiec, a potem 2 serie szczepionek. Nieustannie zadziwia nas Wasze ogromne wsparcie i chęć niesienia pomocy w tak trudnych czasach. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Rodzinie pana Andrzeja, będziemy o Was wszystkich pamiętać w naszych modlitwach.

Hubert, Natalia, Julek, Tadek i Niko
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Nazywam się Natalia i piszę w imieniu swojego męża - Huberta. W sierpniu 2020 r. po nagłym ataku padaczkowym trafił na Oddział Neurologiczny, gdzie zdiagnozowano u niego udar niedokrwienny mózgu. Kolejny atak nadszedł w styczniu tego roku, pogłębiona diagnoza wykazała bardzo duży guz mózgu, który zoperowano 26 stycznia. Badania histopatologiczne potwierdziły, że wycięty guz to glejak IV stopnia, guz mózgu o najbardziej złośliwym charakterze. Tego typu guzy odrastają zazwyczaj w przeciągu kilku miesięcy, a ich umiejscowienie jest bardzo często nieoperacyjne. Obecnie mąż czeka na rozpoczęcie radio i chemioterapii, która jest jedyną dostępną metodą walki z tym rodzajem raka. Nie chcemy bezczynnie czekać na rozrost komórek rakowych, próbujemy wszelkich możliwych metod wspomagających leczenie, ponieważ mamy trzech wspaniałych synów, a najmłodszy z nich ma niespełna 3 miesiące.

 

Nadzieją na dalsze życie są obecnie dwie formy dodatkowych terapii: terapia metodą NanoTherm w Lublinie (oczekujemy na informacje w sprawie kwalifikacji Huberta do leczenia) oraz terapia immunologiczna dostępna w prywatnych klinikach w Niemczech. Terapia NanoTherm polega na wstrzyknięciu do guza lub loży pooperacyjnej płynu o właściwościach magnetycznych, który następnie rozgrzewany jest za pomocą bardzo szybko zmieniającego się pola magnetycznego. W wyniku działania powstałego ciepła, komórki nowotworowe zostają zniszczone lub uwrażliwione na dalsze metody leczenia, takie jak radioterapia i chemioterapia, dzięki czemu ich skuteczność wzrasta. Terapia ta jest dostępna ma komercyjnych warunkach, szacowany koszt to około 200.000 PLN.

 

Hubert ma dopiero 36 lat, to wspaniały mąż i ojciec, człowiek niezwykle ciepły, o wielkim sercu. Oboje mamy ogromną motywację do walki, na którą potrzebujemy dużych środków finansowych. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę. Dobro powraca!

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Hubert uda się !❤️❤️❤️ 308

donor2
Wojtek i Karolina
3 lata temu
Wracaj szybko do zdrowia. Wierzymy, że wygrasz tę walkę. 283

donor2
Karol Tabaka
3 lata temu
Trzymamy kciuki. 273

donor2
Marcin Stolarek
3 lata temu
Trzymaj sie! 272

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
6 miesięcy temu
14,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
6 miesięcy temu
48,60 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
6 miesięcy temu
33,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
6 miesięcy temu
160,30 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   3.40 zł
2023.10.22
Wypłata: € 2 640,00 , kategoria wydatków: terapia onkologiczna
2022.10.06
Wypłata: € 4 680,00 , kategoria wydatków: terapia onkologiczna
2022.08.04
Wypłata: € 9 763,00 , kategoria wydatków: środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.