Pomóż pani Heni pokonać raka - zbiórka na leczenie emerytowanej nauczycielki chemii

Henryka Kruszyk, Toruń,
numer zbiórki: 111879

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Opis zbiórki

PL

Drodzy Przyjaciele,

 

dziś zwracamy się do Was z ogromnym sercem i apelem o wsparcie dla naszej niezwykłej bohaterki – Pani Heni. Pani Henia, emerytowana nauczycielka chemii, od lat dzieliła się swoją wiedzą i troską o innych. Teraz to my możemy pomóc Jej w walce z potężnym przeciwnikiem – rakiem piersi.

Historia Pani Heni to historia odwagi, determinacji i nieustannej walki. Trzykrotnie stanęła twarzą w twarz z rakiem i trzykrotnie podjęła heroiczne starcie. Jednak los nie oszczędzał naszej bohaterki. Na początku tego roku diagnoza przerzutów do wątroby stała się bolesną rzeczywistością.

 

Pani Henia przez całe swoje życie poświęcała się edukacji, zarówno w szkole, jak i poza nią. Jako nauczycielka chemii, nie tylko przekazywała wiedzę młodym umysłom, ale także prowadziła kampanie profilaktyczne dotyczące raka piersi, zachęcając kobiety do regularnych badań. Działała na rzecz społeczności i kształtowała przyszłość.

Pani Henia to nie tylko nauczycielka. To matka dwójki dzieci i ukochana babcia dla dwójki wnuków. Niestety, tragiczna strata najstarszego syna w marcu tego roku sprawiła, że codzienne wyzwania stały się jeszcze większe.

 

Teraz Pani Henia potrzebuje naszej pomocy. Nowoczesne leki mogą dać Jej szansę na zwycięstwo. Największą nadzieję daje nierefundowany lek Enhertu (Trastuzumab deruxtecan). Jednak koszt jednej dawki wynosi ogromne 25 000 PLN. Pani Henia pokryła już koszty pierwszych trzech dawek z własnej kieszeni i dzięki wsparciu rodziny. Teraz zwraca się do nas z prośbą o pomoc.

 

Droga Społeczności, mamy okazję stać się częścią tej niezwykłej historii, która łączy naszą siłę i miłość w działaniu. Chociaż nie możemy cofnąć czasu ani zastąpić straconego, możemy pomóc Pani Heni w walce o każdy kolejny dzień. Wasza hojność i wspaniałomyślność mają moc odmieniania losów. Każda złotówka przekazana na zbiórkę to krok w kierunku szansy na życie, na godziny spędzone z bliskimi, na chwile radości i miłości. Razem możemy pokonać raka!

Słowa wsparcia

donor2
Aleksandra K
4 miesiące temu
Trzymam kciuki i życzę zdrowia! 47

donor2
Natalia Ślusarczyk
4 miesiące temu
da pani radę ❤️ 43

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
Proszę się nie poddawać! Nigdy! 42

donor2
Dariusz Jachymek
4 miesiące temu
Niech się Pani trzyma. Trzeba walczyć i zwyciężać. 41

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Danuta T Zegar
6 godzin temu
15,00 zł

donor2
Kinga Skrobała
10 godzin temu
95,00 zł
Mnóstwa zdrowia życzę 😘🤗😉 1

donor2
Małgorzata Sz
11 godzin temu
60,00 zł

donor2
Ewa KACZMAREK
18 godzin temu
7,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   1 679.40 zł
2023.10.31
Wypłata: 1 920,60 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2023.09.18
Wypłata: 25 171,74 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2023.09.02
Wypłata: 25 520,76 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.