Spróbujmy zatrzymać czas

Hanna Piotrowicz, Natalin,
numer zbiórki: 111555

slide1

Dziennik

2021.06.21
Serdecznie dziękuję darczyńcom. Niech Bóg wynagrodzi Wam wrażliwość na drugiego człowieka. Mam nadzieję, że właściwie wykorzystam pomoc na leczenie, aby jak najdłużej być ze swoją rodziną i cieszyć się każdym dniem. Pozdrawiam

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   1 596.36 zł
2021.12.06
Wypłata: 170,00 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne
2021.10.21
Wypłata: 650,00 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne
2021.08.05
Wypłata: 383,54 zł, kategoria wydatków: terapia onkologiczna

Opis zbiórki

PL

Choruję na raka piersi od 2018 roku. Przeszłam chemioterapię, radioterapię, mastektomię łącznie z usunięciem wszystkich węzłów. W listopadzie 2019 roku zdiagnozowano przerzut do kości i wątroby. Mam zajęte kości czaszki, kręgosłupa, żeber, kości miednicy. Jestem pod opieką paliatywną. W wyniku choroby pękły mi trzy trzony kręgosłupa. Grozi mi paraliż. Operacja  jest niemożliwa w moim przypadku.

Ponoszę koszty dojazdów do szpitala w Wieliszewie (mieszkam w Natalinie, gmina Wyszków tj. 45 km w jedną stronę), wizyt u specjalistów, zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Noszę gorset, aby uniknąć kolejnych pęknięć kości i paraliżu z tego powodu. Ja i małżonek jesteśmy emerytami. Mąż jest po 2 zawałach i operacji na sercu oraz od 2 lat leczony jest na Alzheimera. Koszty związane z leczeniem stanowią problem. Potrzebna jest mi pomoc finansowa, o którą proszę. W przyszłości być może będę potrzebowała pomocy w organizacji i finansowaniu konsultacji specjalistów za granicą.

Jestem leczona chemioterapią w tabletkach, hormonalnie, radioterapią – jeden cykl przeszłam w styczniu. W ciągu miesiąca będę miała kolejne naświetlenia. Poza tym raz w miesiącu otrzymuję wlew kwasu bisfosfonianowego. Ze względu na trudną bardzo dla mnie sytuację, zarówno psychiczną jak i fizyczną, uważam, że nie poradzę sobie zarówno ze względów finansowych jak i formalnych. Do tej pory starałam się sama opanować całą sytuację zdrowotną i rodzinną, nie angażując nikogo w moje problemy, ale obawiam się, że zabraknie mi sił w dalszym leczeniu. W związku z tym proszę Państwa o wsparcie.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
11 miesięcy temu
Życzę zdrówka Pani Haniu i trzymam kciuki!!! 77
donor2
Właściciel zbiórki
Serdecznie dziękuję.

donor2
Darczyńca Anonimowy
11 miesięcy temu
Wszystkiego dobrego ciociu! 77
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję z całego serca.

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
Trzymam mocno kciuki Pani Haniu! 72
donor2
Właściciel zbiórki
Serdecznie dziękuję. Dobrze , że są jeszcze ludzie , którzy rozumieją cierpienie drugiej osoby.

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
Ciociu, będzie dobrze 67
donor2
Właściciel zbiórki
Nie wiem do kogo piszę , ale bardzo dziękuję za wsparcie .Serdeczne podziękowania.

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
100,00 zł
Wszystkiego dobrego Pani Hanno! 37
donor2
Właściciel zbiórki
W tak trudnych sytuacjach życiowych bardzo jesteśmy wrażliwi na reakcję innych. Każda pomoc jest tak ważna i wielka. Dziękuję z całego serca.

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
50,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
30,00 zł
Internet o Pani nie zapomniał, proszę się nie poddawać :) życzę dużo zdrowia i wytrwałości. 39
donor2
Właściciel zbiórki
Bardzo dziękuję za okazaną empatię. To , że pomagamy sobie w trudnych chwilach jest naprawdę bezcenne. Jeszcze raz dziękuję.

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
20,00 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.