Moja Mama walczy z rakiem piersi z przerzutem do kości!

Grażyna Grońska, Wieruszów,
numer zbiórki: 110664

slide1

Dziennik

2020.02.25
Kochani, chciałam z całego serca podziękować wszystkim Darczyńcom, którzy do tej pory mnie wsparli! To dla mnie bardzo dużo znaczy. Jeśli możecie, nie opuszczajcie mnie, ponieważ moja walka nadal trwa, a koszty zamiast maleć - rosną. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam, Grażyna.

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   0.00 zł
2020.12.02
Wypłata: 1 808,01 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne
2020.12.02
Wypłata: 1 808,01 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne
2019.03.07
Wypłata: 4 536,00 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Opis zbiórki

PL

U Mamy stwierdzono raka piersi z przerzutami do kości.

Mama zaczęła chorować w 2013 r., przeszła dwa udary, a w maju 2015 r. dostała zawału serca. W czerwcu 2015 r. pojawiły się zmiany skórne w postaci dużych, ognistych plam. Po konsultacji z dermatologiem okazało się, że mogą to być zmiany spowodowane chorobą nowotworową. Po zastosowaniu leków przepisanych przez lekarza dermatologa zmiany ustąpiły i myśleliśmy, że jest wszystko w porządku. Jednak okazało się inaczej. Mama odczuwała ogromny ból w biodrze, do niczego nam się nie przyznała, pojawiła się też mała ranka na piersi, o czym też nie wiedzieliśmy. Zmęczona po przebytych chorobach nie chciała nam się do niczego przyznać. Z czasem rana na piersi się powiększyła i wchłonęła całą pierś, a tego Mama już nie ukryła.

W styczniu 2017 r Mama zaczęła utykać na prawą nogę, a w kwietniu przestała całkowicie chodzić, nawet nie mogła ruszyć nogą. Zmusiliśmy ją żeby poszła do lekarza.

Okazało się, że nie kwalifikuje się na żadną operację ponieważ rozlew na piersi był za duży, a stan Mamy był bardzo zły. Zaczęliśmy szukać pomocy wszędzie gdzie się dało, dopiero w klinice SAMARYTANIN w Opolu dali nam nadzieję na zaleczenie tego rodzaju nowotworu.

Leczenie zaczęło się 10 lipca 2017 r, do tej pory dawaliśmy radę z płatnościami za leki, dojazdy i rehabilitację. W tym momencie nie mamy środków na dalsze leczenie i zakup leków, które są nierefundowane przez NFZ (chemioterapię...)

Stan Mamy przy zastosowanym leczeniu poprawia się, ale brakuje mi środków na dalsze leczenie. 

Darowizny na rzecz leczenia Grażyny można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Przekazanie darowizny uprawnia do ulgi podatkowej przy rozliczeniu PIT.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 lata temu
Jezu ufam Tobie. Ściskam sercem. 276

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
1 808,01 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
14,70 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
25,80 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
29,70 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.