Zbieram środki na drogie leki do walki z chorobą

Elżbieta Poszwald-Szczudło, Warszawa,
numer zbiórki: 110628

slide1

Dziennik

2020.03.03
Kochani, niestety moja sytuacja się nie poprawiła, a wręcz przeciwnie... Ciągle toczę walkę z moim największym wrogiem, który tym razem zaatakował kości i szpik. Nadal przyjmuję chemię, leki hormonalne i sterydy. Proszę Was o dalsze wsparcie i pomoc finansową, bo sama sobie nie poradzę. Dziękuję z całego serca!

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   1 206.72 zł
2018.10.15
Wypłata: 1 295,00 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2017.09.25
Wypłata: 631,91 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2017.09.09
Wypłata: 412,09 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Ela. Na nowotwór piersi choruję od 2015 roku. Mieszkamy z mężem w Warszawie. Mam trójkę wspaniałych dzieci i czwórkę ukochanych wnucząt, dla których muszę być silna i zdrowa. Bardzo lubię podróże, przyrodę i zwierzęta oraz przebywanie na świeżym powietrzu.

Z wykształcenia jestem pielęgniarką i pracuję głównie z dziećmi. Zawsze służyłam pomocą ludziom chorym i potrzebującym. Obecnie nadszedł taki czas, że sama potrzebuję pomocy...

Po wykryciu nowotworu przeszłam mastektomię piersi w  listopadzie 2015. Po operacji amputacji piersi przeszłam wiele cykli ciężkiej chemioterapii. Niestety po długiej i mozolnej walce w kwietniu 2017 r. w wyniku upadku nastąpiło złamanie kości udowej lewej z podejrzeniem złamania patologicznego.

Podczas operacji kości udowej została wykonana biopsja, która tylko potwierdziła wznowę i przerzuty na kości oraz żebra. Rozpoczęła się dalsza walka o moje zdrowie i ciężka rehabilitacja. Jestem bardzo pogodną i pełną życia osobą. Nowotwór zabrał mi zdrowie, ale nie poddam się i mam nadzieję na zwycięstwo z chorobą. Każdego dnia sił dodaje mi moja rodzina i przyjaciele.

Koszty leczenia są ogromne i przewyższają możliwości finansowe mojej rodziny, dlatego zdecydowałam się znaleźć tutaj, w programie Skarbonka i prosić was o pomoc w uzbieraniu środków na zakup drogich leków, konsultacji i badań. Do tej pory ja i moja rodzina wydaliśmy na leczenie wszystkie nasze oszczędności, dlatego bardzo was proszę o pomoc i o wpłaty dla mnie.
Bardzo dziękuję za Waszą pomoc i serce.

Darowizny na rzecz leczenia Elżbiety można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Ludmiła Biczyk
4 lata temu
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA W WALCE Z CHOROBĄ 327

donor2
anna korzeniecka
4 lata temu
duzo zdrowia ! 324

donor2
Iwona Thierry
4 lata temu
Ela, nie daj się. Trzymam kciuki, Iw. 319

donor2
Celina Nawrocka
4 lata temu
Niusiu, nie daj się! 306

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
45,80 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
19,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
86,50 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
6,90 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.