Zbiórka dla Edyty

Edyta Polucha, Brzóza,
numer zbiórki: 111708

slide1

Opis zbiórki

PL

Witam, pierwszy raz korzystam ze zbiórki i nie wiem od czego zacząć...

 

Choroba nowotworowa ciągnie się za mną od 24 roku życia, a mam zaledwie 41 lat. Pierwszy raz zachorowałam w wieku jako 17 latka na nowotwór złośliwy węzłów chłonnych, czyli nowotwór Hodgkina. Po leczeniu w szpitalu dziecięcym uzyskałam prawie 5 lat normalnego życia, które prowadzi każda nastolatka. Niestety los tak chciał, że w wiek prawie 22 lat choroba znów dała o sobie znać. Leczenie było długie i bardzo wyczerpujące, chemioterapia oraz radioterapia siały spustoszenie w moim organizmie, a także w psychice. Na zakończenie leczenia przeszłam przeszczep immunologiczny z własnych komórek macierzystych. Ten przeszczep okazał się strzałem w dziesiątkę. Kilkanaście lat w remisji, aż do roku 2021. Okazało sie, że trzeci raz dotknęła mnie ta straszna choroba, tym razem rak piersi, który jest bardzo agresywny.

 

Moja pensja to 3300 zł na rękę. Mam na utrzymaniu 14-letniego syna, do opłacenia mieszkanie, rachunki i pozostałe wydatki. Przy tego typu chorobach te pieniądze są kroplą w morzu potrzeb. Jednorazowy wyjazd na chemioterapię to ogólny koszt ok. 200 zł. Poza tym leki i żywienie to kolejne wydatki.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 dni temu
Powodzenia💙 16

donor2
Darczyńca Anonimowy
6 dni temu
Będę trzymał kciuki za Twoje zdrowie. 15

donor2
Dorota Pawłowska
6 dni temu
Zdrowia! 10

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 dni temu
Trzymam kciuki 🤞 8

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Małgorzata Rogalska
godzinę temu
20,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 godziny temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Justyna B-S
4 godziny temu
50,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
6 godzin temu
200,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   4 640.40 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.