Przeszedł przeszczep szpiku, ale wciąż potrzebuje drogich leków.

Edward Zabłocki, Szczecin,
numer zbiórki: 110127

slide1

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   538.86 zł
2017.12.12
Wypłata: 340,13 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2017.07.02
Wypłata: 210,36 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2016.12.18
Wypłata: 302,48 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Edek, mam 36 lat i pochodzę z małej miejscowości koło Koszalina.
Od 13 lat mieszkałem oraz pracowałem w Szczecinie. Mam wspaniałą rodzinę u swego boku - ukochaną żonę oraz 4 letniego synka, którzy wspierają mnie w trudnych chwilach.

3 grudnia 2013 mój świat runął w gruzach, postawili diagnozę - OSTRA BIAŁACZKA SZPIKOWA i wszystko przestawiło się o 180 stopni. Jeszcze przed diagnozą każdy mój dzień wypełniony był aktywnością i planami na spełnianie marzeń. Moje marzenia się przewartościowały i zrozumiałem jak ulotne jest życie.

Mam dwóch braci niestety żaden z nich nie może być dla mnie dawcą, moim największym marzeniem było znalezienie swojego brata bliźniaka, który da mi szansę na drugie życie bym mógł znów podróżować, fotografować, abym mógł z dumą patrzeć jak rozwija się i rośnie mój syn, bym mógł zagrać z nim w piłkę, nauczyć jazdy na rowerze, a kiedyś rozpieszczać wnuki. W dzisiejszych czasach rarytasem jest wygrana w LOTTO, a ja tylko marzyłem aby znalazł się ktoś kto mógłby podarować mi cząstkę siebie.

Gdy w czerwcu kilka dni przed własnym Ślubem zadzwonił telefon usłyszałem nie znany głos w słuchawce - znaleźliśmy dla pana dawce - to był najwspanialszy prezent jaki mogłem kiedykolwiek dostać od życia. Zaczynam nowe lepsze życie, to była radość, euforia, której nie da się opisać. Tuż po ślubie pojechaliśmy na dodatkowe badania, na których okazało się iż zgodność jest 100%. W lipcu trafiłem do szpitala w Poznaniu, gdzie przygotowywali mnie do przeszczepu. Chemia przed samym przeszczepem była najgorszą chemią jaką miałem, musiała zniszczyć wszystkie komórki te chore i zdrowe. Chwila grozy nastąpiła kiedy 4 sierpnia w dzień kiedy miał się odbyć przeszczep przyszedł lekarz i powiedział, że z przyczyn nie zależnych od nas musimy przełożyć termin. Pojawiło się rozczarowanie, smutek, lęk - co dalej? Ale wiedziałem, że nie mogę się poddać muszę być silny dla mojej rodziny. 8 sierpnia dostałem nowe Życie - to moje drugie narodziny. Było ciężko, były chwile zwątpienia, że nie dam rady. Jestem już po przeszczepie 5 miesięcy dochodzę powoli do siebie. Jestem pod stałą opieką lekarzy, po kilka razy w miesiącu jeżdżę na kontrole do Poznania, muszę przyjmować bardzo drogie leki, w miedzy czasie przeszedłem 2 razy zapalenie płuc, które było dla mnie bardzo groźne. Niestety lekarze na dzień dzisiejszy nie wiedza kiedy i czy w ogóle będę mógł wrócić do pracy.

Leczenie oraz wyjazdy na kontrole do Poznania są bardzo kosztowne dlatego bardzo proszę o pomoc. Za wszelkie nawet najdrobniejsze wsparcie materialne z Waszej strony z całego serca DZIĘKUJE!

Darowizny na rzecz leczenia Edwarda można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Trzymaj się, masz dla kogo żyć! Życzę Ci lawiny wsparcia, tak, by Ci zostało dla innych podobnie potrzebujących. Tak będzie, ja to wiem!! 255

donor2
Hubert Wilczewski
5 lat temu
Andrzej, Twoim zadaniem jest cieszyć się Lenką i Leonem, pomagać odrabiać lekcje i patrzeć jak rozwijają swoje pasje. Wiem że wygrasz. Zdrówka 252

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 lata temu
Trzymam kciuki i pozdrawiam 226

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 lata temu
Wszystko będzie dobrze, tylko myśl pozytywnie i się nie poddawaj! 143

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
106,40 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
25,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
98,60 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
51,20 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.