Pomoc w leczeniu chłoniaka

Dawid Burko, Gorzów Wlkp,
numer zbiórki: 111569

slide1

Opis zbiórki

PL

Są ludzie, którzy tak po prostu mają "szczęście do pecha".
Nazywam się Dawid i po 23 latach walki z rozmaitymi przeciwnościami, takimi jak choroby i wypadki zaczynam uważać, że chyba ja także należę do tego jakże zacnego grona...

 

Tym razem los postawił mnie naprzeciw chuligana zwanego chłoniakiem Hodgkina 3 stopnia zaawansowania (przerzuty do płuc, wątroby, śledziony), grupa wysokiego ryzyka. 
O ile sama choroba nie jest bolesna, tak każda ciężko chorująca kiedyś osoba wie, iż najbardziej boli widok zamartwiającej się bezradnej rodziny (w tym przypadku Matki), która już 23 lata temu mierzyła swój stres w podobnym stopniu, gdy od razu po moich narodzinach usłyszała moją diagnozę (1% szans  na przeżycie i 100% na zostanie roślinką). Dzięki modlitwie Mamy i zaangażowaniu pani doktor jest na tyle dobrze, że dziś z roślinami wspólny mam tylko ogródek przed blokiem.

 

Czarny humor świata jest jednak nieustępliwy i od jakiegoś czasu opowiada mi kolejne niesmaczne żarty. Zatrudniłem się w firmie budowlanej z umową na okres próbny trzech miesięcy. Po 2 miesiącach pracy zgłosiłem się do szpitala z trwającą tydzień gorączką rzędu 39-40 stopni. Stawiałem na COVID, a usłyszałem diagnozę: chłoniak w 3 stadium zaawansowania, co niestety uniemożliwia mi obecnie dalsze wykonywanie tego i wielu innych zawodów.

 

Podjąłem się leczenia, jednakże kwestia dojazdów do szpitali, kupna leków itp. jest w tej sytuacji dość problematyczna, a nie chcę ponownie obciążać rodziny wydatkami na moje zdrowie. Stronę tę pokazała mi Mama i wspólnie mamy nadzieję, że i tym razem znajdą się dobre serca, które pomogą w tym gorszym okresie.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca 433042
rok temu
Powrotu do zdrowia. 141
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję.Jest remisja

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Bóg z Tobą! 135
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję i proszę o modlitwę.

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Trzymaj się! 88

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
9,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
9 miesięcy temu
92,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
950,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   707.66 zł
2023.01.28
Wypłata: 220,41 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2022.08.26
Wypłata: 317,07 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne,środki farmakologiczne,badania diagnostyczne
2021.12.17
Wypłata: 246,06 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,konsultacje medyczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.