walczymy dalej

Dariusz Łoś, Bytom,
numer zbiórki: 110698

slide1

Dziennik

2018.12.05
Jesteśmy wzruszeni ilością ludzi, którzy zechcieli nam pomóc. Wpłaty i wpływy z 1% podatku przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Słowo dziękuję to za mało. Pamiętajcie dobro wraca.

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   1 550.14 zł
2021.04.27
Wypłata: 800,38 zł, kategoria wydatków: transport
2020.11.03
Wypłata: 1 210,24 zł, kategoria wydatków: transport
2020.09.02
Wypłata: 436,90 zł, kategoria wydatków: transport
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Witajcie, mam na imię Darek.

Moja "przygoda" z rakiem rozpoczęła się już w 2010 roku. Wtedy na wizycie kontrolnej u dermatologa niewinny pieprzyk okazał się czerniakiem. Szybka diagnoza, usunięcie zmiany nowotworowej i dalsza kontrola w Instytucie Onkologii w Gliwicach dały oddech na kolejne 7 lat.

Niestety pod koniec 2017 roku, po długich i skomplikowanych badaniach wykryto we wnęce wątroby Guza Klatskina, wywołanego przez kolejne ognisko czerniaka. Operacja była skomplikowana i ciężka, usunięto 2/3 wątroby z całą zmianą nowotworową. Dalszy etap, to poradnia Onkologiczna w Gliwicach. Tam skierowano mnie na badanie PET, które miało w 100% wykluczyć kolejne przerzuty... Niestety stało się inaczej. Badanie to ukazało kolejne 3 ogniska nowotworu w pachwinach oraz prawej kości udowej. W tym samym czasie otrzymaliśmy potwierdzenie obecności mutacji BRAF, co jeszcze bardziej skomplikowało sytuację przy doborze leczenia. Lekarz prowadzący zdecydował się na program immunologiczny, co jest bardzo dobrą informacją.

Obecnie jestem po kolejnych tomografiach głowy, klatki piersiowej i jamy brzusznej, co ma na celu przygotowanie mnie do podania pierwszej dawki leku immunologicznego, która nastąpi 12 marca...                 

O postępach w leczeniu, będziemy starać się informować każdego zainteresowanego.

Razem z żoną i 3 dzieci nie tracimy nadziei, na lepsze jutro. Dziękujemy za wszelkie wsparcie, napływające ze strony rodziny, przyjaciół i znajomych. 

Zbiórka związana jest z dojazdami do szpitala, ewentualnymi konsultacjami, rehabilitacją. 

Kochani, jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie wpłaty.

Nasz cel został osiągnięty ale nasza walka trwa dalej. Szczęśliwie jest stabilnie, leczenie trwa i będzie trwało. Co miesiąc wizyta w Gliwicach, gdzie poddawany jestem immunoterapii.Co trzy miesiące kontrolne badanie TK, czy aby na pewno wszystko w porządku. Mój organizm dobrze znosi tę metodę leczenia. Niestety po tak rozległej operacji, zrobiła mi się duża przepuklina brzuszna. Muszę korzystać z pasa ściągającego i czynnie się rehabilitować. Koszty, które ponosimy  związane są właśnie głównie z rehabilitacją i dojazdami do placówek medycznych. Dzięki Waszym wpłatom i wpływom z 1% podatku,mogę się rehabilitować trzy razu w tygodniu i korzystać z udogodnień rehabilitacyjnych, które są mi niezbędne. 

Nie jestem w stanie opisać mojej wdzięczności. Staram się oddać to dobro innym. Bardzo dziękuję

Darowizny na rzecz leczenia Darka można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
Dużo zdrowia??? 273
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję.

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
100,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
36,20 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
18,80 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
20,50 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.