Prośba o pomoc w zmaganiach z nowotworem złośliwym

Dariusz Dłubisz, Szczecin,
numer zbiórki: 112068

slide1

Opis zbiórki

PL

Witam,

 

mam na imię Dariusz, mam 53 lata. Dwa lata temu myślałem, że zaczynam życie na nowo. Otworzyłem własną firmę budowlaną, która na początku zaczęła dobrze funkcjonować. Cieszyłem się, że mimo wieku będę w stanie zapewnić dobrą przyszłość moim dzieciom. Jednak po niecałym roku cieszenia się szczęściem, na które ciężko pracowałem i w które włożyłem całe moje serce, okazało się, że mam nowotwór złośliwy części nosowej gardła.

 

Mimo dolegliwości starałem się utrzymać firmę w ryzach, ale jak zaczęło się sypać to całkowicie... Kontrahenci przestali być wypłacalni, co skutkowało tym, że firma z dnia na dzień upadała, a ja nie mając środków finansowych, zacząłem tonąć w długach. Dzięki pomocy mojej siostrzenicy i szwagra jakoś funkcjonuję, ponieważ ciągle wspierają mnie finansowo i mieszkaniowo. Choroba postępuje i jest coraz gorzej. Brakuje mi środków na leki przeciwbólowe, witaminy i dojazdy do szpitali. Bardzo proszę o pomoc ludzi o złotym sercu! DZIĘKUJĘ! 

Słowa wsparcia

donor2
Małgorzata Małgorzata-Sekuła
miesiąc temu
Życzę dużo pozytywnej energii. Sama walczę z nowotworem i nie poddaję się . . 29

Darczyńcy

donor2
Małgorzata Małgorzata-Sekuła
miesiąc temu
50,00 zł
Życzę dużo pozytywnej energii. Sama walczę z nowotworem i nie poddaję się . . 29

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   45.00 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.