Na nierefundowaną immunoterapię

Dariusz Bieżuński, Warszawa,
numer zbiórki: 111630

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   126.00 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Opis zbiórki

PL

Witam serdecznie, moja choroba nowotworowa - chłoniak Hodgkina - zaczęła się prawie 8 lat temu i byłem leczony w programie testowym, ale niestety mój nowotwór zaczął być odporny na chemię (długo podawaną tę samą). Miałem już tyle chemii podanej, że lekarze w jednym szpitalu powiedzieli, że nie mają już dla mnie leku. Na szczęście jak trafiłem na ostry dyżur do innego szpitala, to znaleźli dla mnie inną chemię i mnie odratowali. Byłem w tak ciężkim stanie, że lekarze dawali mi 5% na przeżycie i zrobią wszystko co w ich mocy, żeby mnie odratować. Udało im się zrobić to w 4 miesiące. Była widoczna poprawa, ale lek niwolumab, który mam teraz przyjmować jest nierefundowany dla osób bez autoprzeszczepu szpiku i kosztuje 14 000 zł za jedną dawkę co 2 tygodnie. Razem wychodzi 2, czasami 3 wlewy w miesiącu, czyli do 42 000 zł miesięcznie. W pierwszym szpitalu byłem przygotowywany do autoprzeszczepu szpiku, czekałem tylko na namnożenie komórek szpiku i na miejsce, ale niefortunnie pojawił się przerzut nowotworu i zostałem odrzucony, dlatego proszę o pilną pomoc.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Tomasz Pawlicki
3 miesiące temu
Od Mamy . Zdrówka Synku 31

Darczyńcy

donor2
Tomasz Pawlicki
3 miesiące temu
100,00 zł
Od Mamy . Zdrówka Synku 31

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
20,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
20,00 zł

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.