Lek pembrolizumab

Danuta Strzemecka, Kolonia Brużyca,
numer zbiórki: 111765

slide1

Opis zbiórki

PL

Danusia od lat jest pedagogiem szkolnym i ma niebywałą zdolność porozumienia się z każdym uczniem i jego rodzicem. Wszystkie trudne sprawy związane z uczniami naszej szkoły zajmują jej naprawdę dużo energii. Ona jednak ma czas dla koleżanek i kolegów z pracy. Wspiera naszą pracę wychowawczą, ale i wspiera nas prywatnie. Danusia współczuje, kiedy współczuć trzeba i mobilizuje, kiedy mobilizacja jest potrzebna. Charakteryzuje ją taka zwyczajna ludzka dobroć oparta na empatii i szacunku do innego człowieka. Wierzcie mi, przy tych wielu heroicznych cechach to jest zwyczajna dziewczyna! Lubi ładnie się ubrać, kocha kawę i dobre ciasto, uwielbia myć okna w całym domu, kocha nad życie swoją córkę, męża, siostrę, smacznie gotuje. Potrafi zacerować każdą dziurę, tak że przywraca tkaninę do „ustawień fabrycznych”. Ona jest Człowiekiem w najlepszym wydaniu człowieczeństwa. 

 

A teraz Danusia jest bardzo chora... Walczy o swoje życie, zachorowała nagle na nowotwór piersi. Została poddana standardowemu leczeniu chemią, a w późniejszym etapie będzie przeprowadzona mastektomia, co daje jej 40-procentowe szanse na całkowite odzyskanie zdrowia. Lek PEMBROLIZUMAB, który mógłby pomóc i zwiększyć szansę na wyzdrowienie do 70 procent, niestety jest nierefundowany. Koszt leczenia przekracza 500 tys. zł.

Pomóżmy jej uzbierać tę kwotę, wpłacając na konto podane na stronie fundacji lub swoim odpisem z podatku. Czekają na nią dzieciaki, rodzice, czekamy my, koleżanki i koledzy ze szkoły, czeka mąż i córka.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Danut 💪🏻💪🏻💪🏻 124

donor2
Katarzyna Grawiec
rok temu
Trzymam kciuki ! Danusiu jesteś silna ! Ubuntu :* 121

donor2
Joanna
rok temu
Powodzenia 💪♥️ koleżanka z fitnessu 113

donor2
Aneta i Kamil
rok temu
Musi być dobrze ❤️ 109

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
79,60 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
585,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
20,50 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
504,50 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   28 113.21 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.