Pomoc w zbiórce na leczenie

Beata Olekszyk-Nowakowska, ŻORY,
numer zbiórki: 111180

slide1

Dziennik

2024.03.18

Chciałabym podziękować za wszystkie wpłaty, za przekazanie 1,5%. Dzięki tym środkom mogę opłacać koszty transportu do ośrodków medycznych w Polsce i w Niemczech. Mogę też się rehabilitować. Dziękuję ❤️

 

2023.03.01

Chciałabym bardzo podziękować darczyńcom za pomoc. Aktualnie jestem w Niemczech na badaniach, Wasza pomoc jest nieoceniona. Dziękuję.

Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Beata i jestem mamą 11-letniego Mateuszka. Razem z mężem i synem lubimy góry, psy i życie na wsi blisko przyrody. Moją pasją jest praca z dziećmi, które uczę angielskiego od 20 lat w szkole w Pawłowicach.

 

We wrześniu 2019 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy jelita grubego. W październiku przeszłam operację. Od 11 grudnia jestem poddawana leczeniu celowanemu lekiem Avastin (bewacyzumab), które nie było niestety refundowane. Koszt jednego wlewu to 6 000 zł. Do tego dochodziły koszty dojazdu do szpitala w Warszawie raz na dwa tygodnie. Przeszłam  cykl 12 podań. Chemioterapia bardzo obciąża organizm, ale wiem, że pomaga. Dodatkowo metodą wspierającą jej działanie jest hipertermia, której się poddawałam, jej koszty były bardzo wysokie. Zabieg trzeba wykonać jeden dzień przed chemioterapią, jeden po niej i czasem też pomiędzy. Koszt jednego godzinnego zabiegu to 550 zł. Ale ta metoda bardzo skutecznie wspomaga leczenie mojej przypadłości. Koszt całości, czyli przynajmniej 18 zabiegów to 9900 zł.

No i na koniec rzecz chyba jedna z ważniejszych - Oncompass. Są to bardzo specjalistyczne badania genetyczne, których wykonanie to koszt rzędu 20 tys. złotych. 

W obecnej chwili kontynuuję immunochemioterapię już w Gliwicach. 

 

W związku z leczeniem przebywam na zwolnieniu lekarskim. Leczenie, związana z tym dieta i odżywianie, a także rehabilitacja związana z neuropatią po chemioterapii są bardzo kosztowne, a wypłata nie ma szans tego pokryć. W związku z tym zwracam się do Was o pomoc w zbiórce. Liczę na to, że dzięki Wam będę mogła przejść przez ten trudny czas. Wierzę też, że dobro wraca i jeżeli będzie potrzeba, ja będę mogła w przyszłości też komuś pomóc.

Chciałabym wrócić jak najszybciej do szkoły, do dzieci. Widzieć mojego syna i innych uczniów na szkolnym korytarzu, stołówce. Chcę cieszyć się życiem i wrócić na górski szlak, idąc razem z Matim i Maćkiem, razem z nimi zdobywać szczyty. Dzięki ogromnemu wsparciu kochającego męża, syna, rodziny i Was wiem, że się uda. 

 

Dziękuję za każdy gest pomocy, za wsparcie. 

Słowa wsparcia

donor2
A M
4 lata temu
Sending you and your family lot of strengt! 373

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 lata temu
Wysyłam Pani ciepłe słowa, myśli i wierze ze pokona Pani ta chorobę. Dobro wraca! Dla wielu uczniów uczynila Pani wiele dobra. Jestem wdzięczny za wszystkie wspólne chwile w szkole:) miałem szczescie być Pani wychowankiem- dziękuje, Życzę zdrowia,sił i pomyślności dla Pani !!! 364

donor2
Érico Alferes
4 lata temu
Wish you all the best and to get better soon as possible. My regards. Erico 347

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 lata temu
Trzymaj się Beatko :) 314

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 miesiące temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę
Trzymaj się Beato! :) 31
donor2
Właściciel zbiórki
Bardzo dziękuję ❤️

donor2
Konrad
5 miesięcy temu
100,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
9 miesięcy temu
101,50 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
9 miesięcy temu
125,90 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   17 739.76 zł
2024.06.24
Wypłata: 1 493,27 zł, kategoria wydatków: transport,środki farmakologiczne,konsultacje medyczne
2024.04.28
Wypłata: € 40,29 , kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2024.04.28
Wypłata: 1 867,91 zł, kategoria wydatków: transport,inne,środki farmakologiczne,rehabilitacja
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.