Zbiórka na finansowanie nierefundowanego leku.

Barbara Pikul, Kraków,
numer zbiórki: 111500

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   0.00 zł
2022.03.14
Wypłata: 477,86 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2022.02.16
Wypłata: 554,19 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2021.12.16
Wypłata: 596,77 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Witam, mam na imię Basia, mam 54 lata. Od 2011 r. zmagam się z chorobą nowotworową (diagnoza - nowotwór złośliwy sutka). Przeszłam cały szereg różnych form leczenia: od operacji, chemioterapii po radioterapię. Wydawałoby się, że wszystko jest na dobrej drodze. Kolejne badania - strach co pokażą wyniki i szok... Nowe ognisko - przerzut do kości. Dotychczasowe leczenie nie przyniosło pożądanego rezultatu, mam kolejną zmianę.

Niestety obecne leczenie nie jest refundowane w całości przez NFZ, szczególnie lek o nazwie Xgeva, który ma zapobiegać powikłaniom kostnym w chorobie nowotworowej. Mieszkam sama ze starszą mamą, która wymaga opieki. Na co dzień pracuję jako sanitariuszka w szpitalu. Moje uposażenie jest niewystarczające na pokrycie kosztów leku, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Jednocześnie proszę i apeluję, aby wszystkie kobiety nie bały się badać. Im wcześniej potencjalne zmiany nowotworowe zostaną wykryte, tym większa szansa na wyleczenie.

Jak każdy mam marzenia i plany. Mam ukochaną wnuczkę, chciałabym zobaczyć, jak dorasta i pięknieje z dnia na dzień, móc towarzyszyć jej w ważnych wydarzeniach jej życia. Jedno marzenie się spełniło: doczekałam komunii świętej. Jeśli możecie, pomóżcie mi w realizacji moich marzeń o zdrowiu i w konsekwencji o szczęśliwym życiu.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Basiu jesteśmy z Tobą , glowa do góry Justyna 84

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Duzo zdrowia i pozytywnej energii 79

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Nie trać nigdy nadziei 73

donor2
Dorota. W.
rok temu
Powodzenie Basiu 72

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Joanna
5 miesięcy temu
20,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
152,80 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
185,60 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
111,40 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.