Pomóż Basi ponieść koszty badań i leczenia

Barbara Bukała, Bydgoszcz,
numer zbiórki: 110516

slide1

Dziennik

2020.02.19
Kochani, jestem po kilku kolejnych operacjach wycięcia węzłów chłonnych, gdyż podejrzewano u mnie przerzuty. Póki co na szczęście był to fałszywy alarm, ale nadal potrzebuję pomocy w sfinansowaniu comiesięcznych dojazdów do szpitala, zakupu leków, badań, itp.

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   6 463.39 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Opis zbiórki

PL

Witam serdecznie,

Mam na imię Basia. Jestem babcią, mam dwójkę kochanych wnuków i kocham życie. Jeszcze bardziej to zrozumiałam gdy w sierpniu 2015 roku usłyszałam diagnozę - nowotwór złośliwy piersi. Po pierwszej operacji okazało się, że nowotwór jest wieloogniskowy i konieczna była całkowita mastektomia. Przy drugiej operacji , pojawiły się komplikacje. Spędziłam miesiąc w szpitalu, później przeszłam chemioterapię. W tej chwili jestem pod stałą kontrolą bardzo pomocnych lekarzy z CO w Bydgoszczy.

Zawsze bardzo dużą wagę przykładałam do badań kontrolnych i chyba właśnie to podejście pozwoliło na uchwycenie tej choroby w początkowym jej stadium, ale jak wiadomo przeciwnik jest podstępny i nieprzewidywalny.

Pomimo fachowej pomocy i wsparcia, jakie otrzymałam od lekarzy i personelu z bydgoskiego Centrum Onkologii, byłam zmuszona wykonać dodatkowe, kosztowne badania za granicą. Podjęłam również decyzje o rozpoczęciu leczenia w Klinice we Wrocławiu. Terapia, której się poddałam ma głównie na celu wzmocnienie mojego układu immunologicznego. Ponieważ schemat badań kontrolnych nie zakłada wielu badań, które pozwalają na szybsze wykrycie ewentualnych, nowych zmian, staram się na bieżąco kontrolować w prywatnych placówkach. W wyniku przyjmowanych leków pogłębiła się u mnie i tak bardzo zaawansowana osteoporoza.

Wiem, że w tej chorobie najważniejsze jest pozytywne nastawienie i to ono mimo wielu trudnych chwil, z którymi w trakcie trwania choroby przychodzi mi się borykać, pozwala mi wierzyć, że będzie dobrze. Jednak w mojej walce o zdrowie, o życie, potrzebne mi będzie również Wasze wsparcie, stąd moja prośba. Wiadomo, że koszty leczenia, badań są bardzo wysokie, dlatego proszę życzliwych mi ludzi o wsparcie finansowe.

Wszystkim moim darczyńcom bardzo dziękuję i życzę dużo zdrowia.

Darowizny na rzecz leczenia Basi można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie. 

Słowa wsparcia

donor2
Monika Czech-Pokorska
5 lat temu
Pani Basiu! Wytrwałości w walce o zdrowie! 348

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Niech Cię Pan błogosławi ! 347
donor2
Właściciel zbiórki
Bóg zapłać

donor2
Tomasz Elzanowski
5 lat temu
Trzymaj się Basia... Bardzo lubię i zawszę dobrze wspominam to Twoje "kocham życię". Podzielam tę dewizę. Elzan 345
donor2
Właściciel zbiórki
Dzieki Tomku, mam nadzieję, że nie stracę tej radości życia.

donor2
Waclaw Rubka
5 lat temu
Powodzenia 339
donor2
Właściciel zbiórki
dzięki Wacku

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
731,60 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
53,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
40,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
58,80 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.