Wsparcie Anny w walce z rakiem piersi

Anna Tryk, Albertów,
numer zbiórki: 111929

slide1

Opis zbiórki

PL

Właściwie to nie wiem, od czego zacząć, bo nigdy nie sądziłam, że znajdę się w sytuacji, w której będę prosić o pomoc, a jednak… Pewnie nikt z nas nie jest w stanie tego przewidzieć.

 

18 maja 2023 usłyszałam wyrok: złośliwy nowotwór piersi z przerzutami!!!

Rak piersi to nowotwór, który bardzo często jest zabójcą kobiet. Mam 39 lat, więc wydawało mi się, że mam życie przed sobą. Życie przy mojej mamie i bracie, którzy mnie potrzebują ze względu na ich stan zdrowia. Życie pełne radości i spełnionych marzeń, zwyczajnie codziennych…

 

Chemioterapię przechodzę bardzo ciężko - na kilka dni jestem wyłączona z życia. Przede mną jeszcze kilka wlewów, radioterapia, dwie operacje nierefundowane przez NFZ, leczenie pooperacyjne plus rehabilitacja.

Tak bardzo chcę żyć, ale bez dodatkowego wsparcia finansowego nie mam możliwości leczenia i pokonania gada. Potrzebne są środki na dodatkowe leki, prywatne wizyty u onkologów i kardiologów plus codzienne koszty dojazdów do szpitala czy lekarzy. Wszystkie te wydatki pochłaniają na tę chwilę budżet mój i mojej rodziny.

 

Będę walczyć w tej nierównej walce, ale proszę o wsparcie!

Słowa wsparcia

Chcesz dodać otuchy w walce Podopiecznego? Przekaż darowiznę i dopisz kilka słów wsparcia!

Darczyńcy

donor2
Beata
3 miesiące temu
75,00 zł

donor2
dom fra
3 miesiące temu
20,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 miesiące temu
10,00 zł

donor2
Elżbieta Karbowska
3 miesiące temu
30,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   319.83 zł
2023.12.07
Wypłata: 5 252,07 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,inne,konsultacje medyczne

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.