Immunoterapia w leczeniu raka piersi

Anna Smoderek, Warszawa,
numer zbiórki: 111860

slide1

Dziennik

2023.12.20

Wspaniałe wieści! Operacja przebiegła pomyślnie, rany goją się prawidłowo, bez komplikacji. Otrzymałam też wyniki badań histopatologicznych, w których nie stwierdzono już żadnych ognisk nowotworowych. Czy można sobie wymarzyć lepszy prezent na Święta? :)

Udało się...

 

Kontynuuję nadal immunoterapię, aby zapobiec nawrotom, przede mną też pooperacyjna rehabilitacja i radzenie sobie ze skutkami ubocznymi leczenia, które niestety pojawiły się tym razem pod postacią polineuropatii. Na szczęście w ciągu ok. pół roku nerwy czuciowe powinny odzyskać swoje funkcje. Będę przyjmować leki, które łagodzą objawy, nierefundowane, ale dzięki zbiórce mogę pokryć koszty.

Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w tym trudnym czasie! <3 

2023.10.30

W połowie października udało mi się zakończyć wszystkie cykle chemioterapii. Znowu było trochę przesunięć, ale dobrnęłam do końca. W tej chwili czekam na operację i kontynuuję immunoterapię (zostało 6 podań). Co najważniejsze, guzy w piersi są już zupełnie niewidoczne w badaniach obrazowych, a ostateczne potwierdzenie braku komórek nowotworowych uzyskam po przeanalizowaniu tkanek pobranych podczas operacji - czeka mnie podwójna mastektomia z jednoczesną rekonstrukcją. Trzymajcie kciuki w przyszłym tygodniu!

Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL EN

Hej!

 

Mam na imię Ania. O diagnozie dowiedziałam się niedawno, tuż przed pierwszymi urodzinami mojego synka. Karmiłam piersią, więc gulka, którą wyczułam, wzbudziła moją czujność, ale nie pomyślałabym, że może okazać się nowotworem złośliwym piersi. Podczas USG wykryto, że oprócz wyczuwalnego guzka w tej samej piersi mam jeszcze jedną zmianę. Wynik biopsji był dla mnie druzgocący, byłam w szoku, tym bardziej, że badam się regularnie. Nikt nie jest w stanie wytłumaczyć, dlaczego nowotwór tak szybko rozwinął się w zaledwie rok, może mniej... Ciężko stwierdzić. Wiem natomiast, że można go wyleczyć poddając się najmocniejszej chemii tzw. czerwonej oraz immunoterapii. Czeka mnie również operacja.

 

Niestety immunoterapia w moim przypadku nie jest refundowana przez NFZ. Aby zwiększyć szanse na całkowitą remisję, będę przyjmować wlewy, których pojedyncza dawka to koszt 12.000 zł. Takich dawek potrzebuję kilkanaście na przestrzeni najbliższego roku. 

Jeśli możesz - pomóż mi wyzdrowieć. Dziękuję za każdą wpłatę! ♡

Hello!

My name is Ania. I recently found out about my diagnosis. It was just before my son's first birthday. I was breastfeeding and felt a lump. It caught my attention, but I didn't think it could be a malignant breast tumor. During an ultrasound, it was discovered that I had another change in the same breast that I could not feel before. The biopsy result was devastating for me, I was in shock, especially since I get regular check-ups. No one can explain why the tumor developed so quickly in just a year, maybe less... it's hard to say. However, I know that it can be cured by undergoing the strongest chemotherapy, called red chemotherapy, as well as immunotherapy. I also need to undergo surgery.

Unfortunately, immunotherapy is not covered by the National Health Fund (NFZ) in my case. In order to increase the chances of complete remission, I will need to receive infusions, with a single dose costing 12,000 PLN. I will need over a dozen of them over the next year which makes it 200 000 PLN in total.

If you can, please help me recover. Thank you for any donation! <3

Słowa wsparcia

donor2
Galyna Shportko
rok temu
Ania, jesteś dzielna!!! Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia! 108

donor2
Irek Sroczyński
rok temu
3mam mocno kciuki abyście nie stracili wiary i sił na dalszą walkę! 104

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
Życzę wyzdrowienia, jest to możliwe, również walczę z nowotworem złośliwym od 2 lat, leczenie przyniosło dobre wyniki i choroba się zatrzymała. Najważniejsze to wiara w wyzdrowienie i wytrwałość. 100

donor2
Alessandro
11 miesięcy temu
I wish you to get better as soon as possible. Non mollare, un abbraccio forte! 88

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Leszek Korzeniowski
2 miesiące temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Leszek Korzeniowski
3 miesiące temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Leszek Korzeniowski
4 miesiące temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Leszek Korzeniowski
5 miesięcy temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   85 362.38 zł
2024.01.26
Wypłata: 850,00 zł, kategoria wydatków: rehabilitacja
2024.01.19
Wypłata: 200,00 zł, kategoria wydatków: konsultacje medyczne
2023.10.27
Wypłata: 880,00 zł, kategoria wydatków: inne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.