Walka o zdrowie i powrót do normalności.

Anna Kułak, Dąbrowa Białostocka,
numer zbiórki: 110498

slide1

Dziennik

2020.02.19
Dziękuję Wam za pomoc i ogromne wsparcie! To między innymi dzięki Wam stanęłam na nogi i walczę o pełny powrót do zdrowia. Ciągle potrzebuję rehabilitacji oraz regularnych badań i konsultacji lekarskich. Mam nadzieję, że nadal będziecie przy mnie...
2017.08.23
Witajcie.
Chciałabym przede wszystkim podziękować za wszystkie wpłaty, wsparcie duchowe, które dotychczas otrzymałam i mam nadzieję, że nadal mogę liczyć na Waszą wspaniałą i nieocenioną pomoc. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ.
Jak wiecie jestem w trakcie chemii, właśnie zakończyłam 3 cykl. Nie powiem leczenie daje w kość, ma bardzo dużo skutków ubocznych i z każdym podaniem chemii organizm staje się coraz słabszy, ale cóż WALCZĘ i nie zamierzam się poddać:)
Dzięki Waszym wpłatom jestem spokojna bo wiem, że mam zabezpieczenie na leczenie i dojazdy do Warszawy na chemioterapię. Zintensyfikowałam rehabilitację żeby usprawnić organizm oraz realizuję recepty na bardzo drogie lek uśmierzające skutki uboczne leczenia.
Niebawem napiszę jak idą postępy leczenia, ponieważ 29 września mam kontrolny rezonans głowy i po nim okaże się jakie są dalsze moje działania, na razie nie mogę doczekać się powrotu na uczelnię:)

Opis zbiórki

PL

Cześć nazywam się Ania.

Mam 26 lat i pochodzę z małej miejscowości na Podlasiu. Uczę się na technika elektroradiologii - spełniam swoje marzenia :). Uwielbiam spacery i spotkania z przyjaciółmi. 

Oto moja historia w dużym skrócie:

Do 2014 r. byłam, pełną energii dziewczyną. Niestety w grudniu 2014 r moje życie wywróciło się do góry nogami, trafiłam do szpitala z prawostronnym paraliżem ciała oraz afazją. Tak, nie mogłam mówić i ruszać prawą ręką i nogą. Diagnoza jaka została postawiona nie napawała mnie optymizmem - udar mózgu spowodowany "dzikim lokatorem".

Bardzo szybko trafiłam na stół, dwukrotnie byłam operowana. Wynik mnie przeraził - nowotwór złośliwy mózgu. Po operacji byłam poddana ciężkiej i żmudnej rehabilitacji, gdyż operacje były powikłane - przeszłam dwa kolejne udary od razu po zabiegu, miałam i mam ubytki neurologiczne. Walka trwała dwa lata... gdy już myślałam, że wychodzę na prostą dowiedziałam się, że "lokator" w mojej głowie daje o sobie znać. Byłam zmuszona podjąć na nową batalię o zdrowie i życie.

Obecnie jestem w trakcie chemioterapii, rehabilitacji neurologicznej oraz farmakoterapii przeciwbólowej.

Specjalistyczna rehabilitacja oraz leki generują ogromne koszty, na które mnie po prostu nie stać. Każdego dnia muszę wybierać na co wydać pieniądze: rehabilitacja, leki czy wyjście z przyjaciółmi. Z renty ZUS za dużo możliwości nie mam, więc zrezygnowałam z wyjść, a wszystkie środki jakie mam wydaję na rehabilitację i leki.

Dlatego proszę o pomoc w zbieraniu funduszy, które umożliwią mi wykupywanie leków, rehabilitację i powrót do pełnego zdrowia.

Wierzę w to, że z Waszą pomocą uda mi się pokonać chorobę i zacząć pracę w moim wymarzonym zawodzie.

Darowizny na rzecz leczenia Ani można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Ela Boruch
5 lat temu
Ania, walcz... wygrasz ta bitwę. :) Wszystko będzie dobrze! Buziaczki :) 448
donor2
Właściciel zbiórki
dziękuję bardzo kochana :)

donor2
Renata Mikutowicz
5 lat temu
Aniu, walcz i nie poddawaj się. Trzymam kciuki! 419
donor2
Właściciel zbiórki
dziękuję za wsparcie i słowa otuchy :)

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Niech moc będzie z Tobą Aniu!!! 416

donor2
Ewa Szczepura
5 lat temu
Zdrowka ☀️ 397
donor2
Właściciel zbiórki
dziękuję :)

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
15,60 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
51,40 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
43,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
10 miesięcy temu
33,20 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   11 169.34 zł
2021.03.08
Wypłata: 828,56 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne,środki farmakologiczne
2020.05.15
Wypłata: 980,07 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne,środki farmakologiczne
2019.12.06
Wypłata: 926,67 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,badania diagnostyczne
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.