Moja córeczka potrzebuje zdrowej mamy!

Aneta Kuśmierska, Częstochowa,
numer zbiórki: 110385

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Dziennik

2018.01.25
Witam :) Zaczynamy Nowy Rok z nową siłą :) Już dawno nic nie pisałam, jest tego tak dużo że w miarę moich sił zaczynam nadrabiać...Na chwilę obecną czuję się dobrze...To już połowa sukcesu walki z moją chorobą. Dzięki Wam po raz kolejny miałam szansę na odbycie podróży hmm...może ratującej moje życie "MAM TAKĄ CICHĄ NADZIEJĘ I WIARĘ"...do Kliniki MEOCLINIC w Berlinie. Pojechaliśmy 12 maja 2017 r. z aktualnym rezonansem głowy z 24 marca 2017 r. Tak jak już jest opisane w głównym opisie - pan profesor S.Vogel jest to konkretny lekarz! Nie patrząc na opisy z badań z Polski, każdy obraz głowy sprawdza poprzez włączenie płyty i jej dokładne analizowanie przez co najmniej 10 minut. Diagnoza - coś w tej głowie jest - rozległa zmiana gliozy o wymiarach 54*46mm. "Niby to obrzęk po operacji.." - "Czy to on? Możliwe?" - " Proszę być dobrej myśli, nie jest źle, będziemy z tym walczyć" odpowiedział profesor, a następnie przepisał receptę na 8 opakowań nowoczesnego leku po 100szt. - w sumie 800 tabletek. Zalecenie - spożywać 3 razy po 4 dziennie. A po około 8-10 tygodni ponownie przyjechać na kontrolę z aktualnym rezonansem głowy. Wykupione leki w pobliskiej aptece w Berlinie zabrałam do domu. Na drugi dzień postanowiłam zażywać lekarstwo...po pierwszej dawce...(mdłości, nudności, wymioty).Co jest? To miało mi pomagać...stwierdziłam iż bez leków przeciwwymiotnych nie dam rady. Poszłam do internisty po receptę - leki zaczęły na szczęście pomagać, więc mogłam spokojnie zażywać swój dedykowany lek ziołowym na bazie dziurawca. Ponadto miałam po tym ogromną wrażliwość na światło słoneczne, ciepło,zimno. Było to bardzo męczące - ale czego się nie zrobi byle by wyzdrowieć. Do tego dorzucę parę zdjęć z drugiej wizyty w Berlinie i biorę się dalej do pisania! Pozdrawiam!
2017.04.06
Witam Kochani :) Chciałam was poinformować, iż 14 marca 2017r. odbyłam wizytę w Klinice MeoClinic w Berlinie, i także zostałam skonsultowana przez profesora Vogla ;)Ciężko było trafić po raz pierwszy, ale daliśmy radę. Oglądając wszystkie płyty z Tomografii i Rezonansów głowy (ostatni Tomograf z 14 grudnia) stwierdził, że najprawdopodobniej guz odnawia się :/ Również twierdzi że powinnam mieć wykonany rezonans głowy nie tomograf w takim okresie po operacji co 6-8 tygodni w Polsce, a nie co pół roku:/ . WASZE DAROWIZNY I ZŁOTE SERDUSZKA pozwoliły mi na to żeby ten rezonans wykonać w jak najszybszym tempie. 24 marca 2017 odbyło się to badanie, po odebraniu wyniku 4 kwietnia 2017 faktycznie obrzęk powiększył się 54*46mm wykryto również drugą zmianę o średnicy 8mm:/ Gdybym nie miała tych pieniążków od was nie miała bym takiej możliwości leczenia w Berlinie, jestem dobrej myśli i będę walczyć do końca!!!! Na święta wielkanocne niestety idę do szpitala na usunięcie przepukliny pępkowej :/ Dlatego pod koniec kwietnia znowu jedziemy na wizytę do profesora gdzie rozpiszę mi leczenie :) Dziękuję wam za wszystkie wpłaty. Serdecznie was pozdrawiam :*
2017.03.06
Witam Was Kochani :) Mimo iż minęło trochę czasu od mojego ostatniego wpisu, chcę się z wami podzielić informacjami z wizyty w Warszawie. Guzy na wątrobie są prawdopodobnie łagodne tak na 90%. Mam je obserwować co 6 miesięcy, chyba że już bym miała silne bóle brzucha, więc je zoperują. Taka operacja wiąże się też z dużym ryzykiem przeżycia. Ale Pani profesor pocieszyła tym iż mogą się równie dobrze zmniejszyć, jak i zwiększyć....wolała bym tą pierwszą opcje:).

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   1.58 zł
2021.10.15
Wypłata: 553,23 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2021.08.16
Wypłata: 229,82 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne
2021.06.05
Wypłata: 366,29 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,badania diagnostyczne,transport
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL
Witam Serdecznie,
nazywam się Aneta Kuśmierska, mam 33 lata, jestem mamą 7-letniej Roksanki, dla której chciałabym żyć jak najdłużej.

Od lutego 2015 bolała mnie głowa. Bóle nasilały się do tego stopnia, że traciłam przytomność. Szukałam pomocy u lekarzy, którzy odsyłali mnie do laryngologa, stomatologa bagatelizując moje objawy.
 
W maju 2015 roku po kolejnej utracie przytomności, rodzina wezwała pogotowie, które przewiozło mnie na SOR, gdzie po badaniu TK głowy wykryto guza mózgu wielkości jabłka (6,8 x 5,6 x 5,2 cm). Parę dni później po konsultacji lekarzy zostałam poddana operacji w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Łodzi celem jak najszybszego wycięcia olbrzymiego guza zagrażającego życiu. Ze szpitala wychodziłam z wielką nadzieją, która rozwiała się po upływie 3-tygodni. Badania histopatologiczne wykazały, że nowotwór jest złośliwy - glejak wielopostaciowy IV stopnia.
 
W lipcu rozpoczęłam leczenie chemioterapią połączoną z radioterapią. Otrzymałam 30 naświetleń prawego płata czołowego głowy. W szpitalu spędziłam prawie 3 miesiące. Kolejną chemię dostawałam od września 2015 do stycznia 2016. Po kontrolnym rezonansie magnetycznym głowy badanie wykazało obrzęk wielkości (4,0 x 3,7 x 3,4). Mimo dotychczasowego leczenia utrzymuje się nadal, ponieważ lekarze nie byli wstanie usunąć go w całości.

Mój organizm mimo dużej siły był mocno osłabiony, nie byłam w stanie chodzić. Ataki bólu, które wykręcały mi stawy rąk i nóg, stany duszności, bóle serca, utraty świadomości powodowały, że z każdym dniem żegnałam się z życiem, bliskimi i moją ukochaną córeczka... Leżąc w szpitalu wykryto u mnie również zmianę na wątrobie przeważającą jej połowę. Lekarze w Polsce załamywali ręce nie dając mi nadziei, dlatego postanowiłam poszukać pomocy za granicą.
 
Obecnie jestem na rencie chorobowej, która wynosi 800 zł. Mój stan zdrowia mimo silnej woli walki i przeżycia, całego optymizmu, wiary w Boga, jest na tyle niepewny, że chciałabym dalsze leczenie kontynuować w Niemczech w Klinice Meo Clinic, które zwiększyłoby moje szanse na poprawę zdrowia. Dzięki ludziom dobrej woli, czyli Wam miałam możliwość odbycia dwóch wizyt w wyżej wymienionej Klinice. Profesor Siegfried Vogel rozpoczął kurację, na której tak bardzo mi zależało. Lek na bazie ziół, głównie wyciągu z dziurawca, wyniszcza komórki rakowe, lecz nie uszkadza moich zdrowych komórek. Niestety skutkiem ubocznym jest duża nadwrażliwość całego organizmu na wysoką temperaturę, słońce, gorąco i zimno.

Przepisanych zostało mi jak na razie 800 tabletek, biorę 12 dziennie, leki skończą się pod koniec lipca. Przed każdą wizytą muszę mieć wykonany rezonans magnetyczny głowy, niestety terminy na NFZ są odległe, więc badanie jestem zmuszona wykonywać odpłatnie. Łączna suma wyjazdu
(dojazd, rezonans magnetyczny głowy, opłata za wizytę, leki) to 500 PLN paliwo + rezonans 480 PLN + 488 EURO (ok.2,050 PLN) czyli 3,000 złotych.
 
Niestety przy moich obecnych dochodach z renty chorobowej bez oszczędności moich oraz rodziny, nie będę miała możliwości kontynuacji leczenia w Berlinie. W związku z tym został zwiększony cel zbiórki, abym miała możliwość w pełni dokończyć sposoby leczenia jakie zostaną mi jeszcze zaoferowane u profesora Vogla. Dając optymizm, siłę na dalszą walkę, której czasami już mi brakuje. Dodatkowo odbywam kontrolne wizyty związane z moją wątrobą, za kilka tygodni będę miała wykonany rezonans magnetyczny jamy brzusznej, celem określenia faktycznego stanu zmian na wątrobie.

Zwracam się do Was Kochani o pomoc, o przekazanie każdego grosza. Los pozbawił mnie szansy na długie i szczęśliwe życie bez zmartwień, za to dał mi ciężką chorobę i niewielką szansę na jej pokonanie. Proszę zwiększcie moje szanse. Każda nawet najmniejsza wpłata daje mi możliwość walki, nie tylko dla siebie ale również, a może przede wszystkim dla mojej córeczki, która potrzebuje matki. 

Kochani dziękuje za każdą wpłatę, nawet najmniejszą, najdrobniejszą!
Z całego serca dziękuję, wierzę w to, że dobro dane zostaje oddane.

Darowizny na rzecz leczenia Anety można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Wspomóż".

Słowa wsparcia

donor2
Michał Grochal
5 lat temu
Dasz radę !!! 365
donor2
Właściciel zbiórki
Postaram się dać radę :-) dziękuję

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Na leczenie 363
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję :-)

donor2
Agnieszka Matuszewska
5 lat temu
Trzymaj się Anetko wierzę że Ci się uda . 361
donor2
Właściciel zbiórki
Też tak myślę, nie mogę się poddać, mam dla kogo walczyć ;-) dziękuję :-)

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Pozdrawiam 356
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję i również pozdrawiam :-)

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
15,50 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
40,30 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
24,60 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 miesięcy temu
96,40 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.