Potrzebna pomoc w leczeniu

Agnieszka Pietruszkiewicz, Kołbaskowo,
numer zbiórki: 111391

slide1

Dziennik

2021.03.02
Leczenie protonowe nie dla solitary fibrous tumor GIII. Lekarze tylko obserwują i każą czekać, bo nie wiadomo jak go leczyć... Trzeba mieć ogrom cierpliwości i nadzieję...
2020.11.04
14.10.2020 r. - Wizyta kwalifikacyjna do leczenia w Krakowie

Opis zbiórki

PL

Dzień, w którym dowiedziałam się, że mam guza mózgu, wywrócił moje życie do góry nogami, ale prawdziwy szok przyszedł, gdy odebrałam wynik histopatologiczny, w którym napisano, że guz jest złośliwy w skali 9/10. Miałam tysiące pytań w głowie, na które nikt nie mógł mi odpowiedzieć. Dodatkowo jest to rzadki rodzaj guza, ale jest szansa na całkowite wyleczenie w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie.

 

Jestem jeszcze w trakcie pogłębionej diagnostyki, ale już wiem, że aby się leczyć, potrzebne są środki finansowe, których nie posiadam. Leki, badania, konsultacje, dojazdy - to wszystko kosztuje. Mogę liczyć tylko na pomoc ludzi dobrej woli. Dziękuję za każde wsparcie, bo każda złotówka to szansa, abym mogła dalej żyć. Mam dla kogo!

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 lata temu
Wytrwałości 123

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
7,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
10,80 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
25,30 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 miesięcy temu
26,10 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   1 918.17 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.