Walka o powrót do zdrowia

Agnieszka Kołodziejczyk, Błonie,
numer zbiórki: 111816

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Dziennik

2023.03.19

Witajcie :) 

 

Na początku chciałabym podziękować za każdą wpłatę, jakiej dokonaliście ♥ Zbiórka trochę zwolniła, ale każda, nawet najmniejsza wpłata daje mi powód do radości :* :)

Czas trochę zaktualizować dziennik: jestem po badaniach, z których wynika, że aż 9/15 węzłów miałam zajętych. Tym samym dyskwalifikuje mnie to do zrobienia testu Oncotype. Zgromadzone w tym celu pieniądze będę mogła przeznaczyć na inne wydatki związane z leczeniem.

Plan pani onkolog na leczenie jest następujący: chemia - w rozmowie padło słowo AC - więc wujek google podpowiada, że to chemia czerwona (z nadmiaru informacji nie zapytałam, ile wlewów, ale z tego co czytałam to standardem są 4 czerwone i 12 białych). W trakcie chemii mam zacząć przyjmować hormony (i będę je przyjmować tak 5-10 lat). A zaraz po chemioterapii w planach jest jeszcze radioterapia. Taki komplet ;/ 

Jestem też zapisana do poradni rehabilitacyjnej, ponieważ sprawność w ręce lewej mam bardzo ograniczoną - nie jestem w stanie jej wyprostować ani podnieść powyżej ramienia. Na szczęście nie puchnie, więc to już jest powód do radości :)

W najbliższy wtorek zakładają mi port dożylny, który ma oszczędzić żyły, tym bardziej, że tylko jedną rękę mam sprawną. A w czwartek 23 marca pierwsza chemia... O ile będę miała dobre badania i będę zdrowa! A tak będzie! Wiosna idzie to nie może być inaczej :)

 

Trzymajcie mocno kciuki :)

2023.03.02

Kochani!

Bardzo Wam dziękuję za całe wsparcie, jakie mi dajecie! Jestem wzruszona widząc, że tak wielu osobom zależy na moim powrocie do zdrowia! Wierzycie we mnie - a to motywuje, dodaje sił i przywraca uśmiech. :) Wiem, że wszystko zakończy się dobrze, bo innej opcji nie ma! :)

Ściskam Was tak mocno, jak mi na to szwy pozwalają! :)

Opis zbiórki

PL

Cześć :)

 

Nazywam się Agnieszka, mam 38 lat, mam dwie cudowne córki i wspaniałego męża. Zawsze byłam osobą aktywną, wszędzie było mnie pełno, lubiłam wyzwania. Rok 2023 rozpoczął się dla mnie największym wyzwaniem - walką z rakiem piersi. Początkowo był to jeden guz, następnie po badaniu usg okazało się, że są to 3 różne zmiany w piersi i przerzut do węzłów chłonnych. Na szczęście badania nie uwidoczniły przerzutów do innych organów.

17 lutego miałam przeprowadzoną radykalną mastektomię z pełną limfadenektomią (wycięcie wszystkich węzłów chłonnych pachy lewej), bez rekonstrukcji.

W wyniku badań potwierdzono, że jest to rak inwazyjny, naciekający. Liczba węzłów ocenionych mikroskopowo: 15, zajętych 9.  Ten wynik dyskwalifikuje mnie do zrobienia testu Oncotype.

 

Aby wrócić do zdrowia i względnej normalności, konieczna jest rehabilitacja ręki, konsultacje medyczne i badania, dalsza terapia (chemioterapia, radioterapia i hormonoterapia), suplementacja. Po zakończonym leczeniu czeka mnie zabieg rekonstrukcji piersi (z przeszczepem skóry).

 

Jestem optymistycznie nastawiona do walki z rakiem, bo wiem, że jest to walka do wygrania! Mam dla kogo żyć i to mnie dodatkowo nakręca do działania. Niestety oprócz optymizmu i wsparcia najbliższych, do walki potrzebne są pieniądze. Zawsze starałam się wspierać innych (jestem Honorowym Zasłużonym Dawcą Krwi, wspierałam różnego rodzaju zbiórki), a teraz sama potrzebuję Waszej pomocy.

Dlatego bardzo Was proszę o wsparcie. Za każdą wpłatę serdecznie i z całego serca dziękuję.

Słowa wsparcia

donor2
Agnieszka Bawolska
miesiąc temu
Aga trzymaj się cieplutko 25

donor2
Katarzyna Gnat
miesiąc temu
Aga, Nie wierzę w to co przeczytałam. Trzymam ogromnie za Ciebie kciuki ale też wiem że jesteś waleczna osoba i na pewno ta walkę wygrasz. Ściskam Cię mocno. Kasia 20

donor2
Agnieszka
miesiąc temu
Będzie dobrze 😊 głowa do góry!!!! 16

donor2
Willow
miesiąc temu
Będzie dobrze Aga ! Wygrasz ze skurwysynem ! 16

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Joanna
10 dni temu
100,00 zł

donor2
Kamil Marat
10 dni temu
20,00 zł

donor2
Agnieszka Biczak
10 dni temu
100,00 zł

donor2
Joanna Ebert
10 dni temu
100,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   19 057.50 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.