Pokonać raka piersi

Agnieszka Brodowska, Janiszew,
numer zbiórki: 111629

slide1

Dziennik

2022.02.09
26.05.2021 przerzut odległy węzeł chłonny nadobojczykowy lewy
2022.02.09
24.11.2020 - 18.12.2020 radioterapia uzupełniająca
2022.02.09
14.01.2022 usunięcie węzłów nadobojczykowych - wznowa

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   19 218.60 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Agnieszka. Razem z mężem i dwoma córkami mieszkam w małej miejscowości pod Radomiem. W 2020 na wiosnę planowałam kolejną pielgrzymkę rowerową do Częstochowy, a na jesień Halicz-Rozsypaniec-Tarnica w Bieszczadach. Niestety los miał wobec mnie inne plany, a Covid stał się moim najmniejszym zmartwieniem.

Lekarze zdiagnozowali u mnie raka, który okazał się niezwykle twardym zawodnikiem. Potrójne ujemny rak piersi na wiosnę sprowadził moje plany do chemii - najpierw „czerwonej”, później „białej”, a na jesień zaczęły się przygotowania do mastektomii, a następnie do radioterapii. Dobra wiadomość jest taka, że w Kielcach, gdzie zaczęłam się leczyć, trafiłam na super ekipę lekarzy, którzy starali się jak najlepiej ogarnąć temat mojego leczenia. Zła wiadomość jest taka, że pojawiły się przerzuty i konieczne było poszukiwanie innych opcji leczenia. Obecnie raz odwiedzam lekarzy w Kielcach, którzy ogarniają moje kolejne operacje i radioterapie, innym razem lekarzy w Warszawie, którzy zastanawiają się, jaką chemię podać.

Na przekór złośliwemu losowi nie poddaję się. Staram się, aby ciągle przyjmowana chemia czy przydarzające się operacje za bardzo nie przeszkadzały mi w pracy, ponieważ to ona zapewnia mi środki na leczenie – NFZ nie wszystko chce w pełni finansować. Jednak moje możliwości finansowe powoli się kończą i dlatego liczę na wasze wsparcie, aby pokryć koszty leków, badań, wizyt lekarskich oraz innych wydatków.

Darowizny na rzecz mojego leczenia można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 miesiące temu
Trzymaj się !!! 49

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 miesiące temu
Trzymaj się! ❣️ 45

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 miesiące temu
Agnieszko, trzymam kciuki. Pozdrawiam ciepło 40

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 miesiące temu
Trzymam mocno kciuki, dużo siły i powodzenia! 38

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Paweł
19 dni temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę
Dużo zdrowia życzę! 11

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 miesiące temu
30,00 zł
Przekazuję niewielką kwotę, ale mocno wierzę w powodzenie leczenia i życzę szybkiego powrotu do zdrowia ! 27

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 miesiące temu
70,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
2 miesiące temu
100,00 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.