Może i bitwę z rakiem przegrałam, ale wojnę zamierzam WYGRAĆ!

Agata Pastwa, Poniatowa,
numer zbiórki: 110681

slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1
slide1

Dziennik

2022.08.03
Kochani ludzie dobrego i wrażliwego serca!

W czerwcu minęło 6 lat, jak choruję! I wiecie co? Cieszę się każdą chwilą i każdym dniem, cieszę się, że wstałam rano, że słyszę śpiew ptaków, cieszę się, że otwieram lodówkę i jem to, na co mam ochotę, a nie to, co muszę, żeby wyniki poprawić! Cieszę się, że oddycham, że mogę wyjść na spacer i podlać kwiatki w ogródku!
Każdego dnia jadąc do pracy (tak, tak, wróciłam do pracy) patrzę przed siebie i mówię w duchu: "Żyjesz kobieto i to jest szczęście".

Nadal biorę zastrzyki, leki, mam silikonowego cycka i dobrze mi z tym ;) Nie potrzebuję żadnych rekonstrukcji! Jedyną rekonstrukcją, jaką wykonałam, było przewartościowanie życia i nie robię problemów z pierdół ;)

Plany?
1. ZROWIE!
2. Poważne rozmyślania nad podyplomówką z psychoonkologii :)
3. Cieszyć się życiem!

Dziękuję za was i pozdrawiam!
2021.10.13
Dzień dobry, kochani pomagacze :) Dziękuję za każdą kwotę na moje leczenie, które nadal trwa, choć obecnie mogę powiedzieć: "ŻYJĘ PEŁNĄ PIERSIĄ I JESTEM W REMISJI" - 5 lat temu mogłam pomarzyć, że będzie jakieś 5 lat :) Obecnie jeżdżę na kontrolę do CO w Gliwicach, jestem nadal w "menopuazie farmakologicznej", hormonoterapia w moim przypadku potrwa 10 lat :) Jestem aktywną Amazonką i z całego serca każdemu dziękuję za to, że mogę BYĆ :))))))))))
2019.08.14
Drodzy darczyńcy, obecnie czuję się dobrze, przyjmuję leki, jeżdżę na kontrolę do CO Gliwice, ponadto biorę udział w badaniach genetycznych nad rakiem piersi, jestem aktywną Amazonką, ponad wszystko kocham góry i każdego dnia jak otwieram oczy otwieram okno wdycham powietrze i myślę:" żyjesz kobieto to będzie dobry dzień"
dziękuję za Waszą pomoc w moim powrocie do zdrowia:)))))))))))))))))))))))))
Zobacz więcej

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Agata, mam 35 lat, jestem żoną i mamą trzech wspaniałych dziewczynek. Bliźniaczki są niepełnosprawne, a ja od 6 czerwca 2016 r walczę z hormonozależnym rakiem piersi prawej (HER  2+, FISH (+)

Swoje leczenie zaczęłam od chemioterapii AT od lipca do listopada 2016, później przeszłam radykalną mastektomię piersi prawej wraz z wycięciem układu chłonnego pachy prawej. Na przełomie stycznia i lutego 2017 r. przeszłam radioterapię, włączono mi hormonoterapię, a od marca 2017 do października 2017 r. poddana byłam immunoterapii w zastrzyku.

Niestety kiedy wydawało się wszystkim - mnie, mojej rodzinie i lekarzom, że już jest z górki, pod blizną gdzie wcześniej była pierś wyskoczył nowy guz -WZNOWA!!! Odpowiadająca rakowi NST III. Zmieniono mi hormony i nic poza tym!!! Leczenie immunoterapią zostało przerwane, ponieważ mnie nie uchroniło, a wręcz odwrotnie - rak kwitł w środku:(((

Lekarze z Centrum Onkologii w Lublinie nie mają pomysłu na moje leczenie, dlatego szukam innych możliwości leczenia, ale żeby było to możliwe muszę prosić o wsparcie finansowe.

Mój mąż nie pracuje zawodowo, ponieważ musiał przejąc opiekę nad bliźniaczkami chorymi na stwardnienie guzowate i padaczkę lekooporną, ja jestem na rencie z ZUS-u. Chciałabym pojechać ze swoimi badaniami do innych lekarzy i szpitali, może gdzieś znajdzie się jakaś szansa na leczenie dla 35-letniej młodej kobiety, która robi wszystko co tylko możliwe, żeby cieszyć się życiem najdłużej jak to możliwe, bo moje córki mnie potrzebują.....

Gdyby mój optymizm mógł pokonać raka to już byłabym zdrowa i nie czytali by Państwo mojej historii :) Kocham taniec i mam nadzieję, że jeszcze będę mogła cieszyć się swoją pasją :) Może i bitwę z rakiem przegrałam, ale wojnę zamierzam WYGRAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Darowizny na rzecz leczenia Agaty można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij powyżej na czerwony przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Przekazanie darowizny uprawnia do ulgi podatkowej przy rozliczeniu PIT.

Słowa wsparcia

donor2
Małgorzata Bigos
4 lata temu
Jestem z Tobą! 372

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 lata temu
:) 350

donor2
Beata Rogala
4 lata temu
Powodzenia!!! 344

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 lata temu
Trzymam kciuki kochana. 341
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję:))))

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
100,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
rok temu
50,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
3 lata temu
50,00 zł

donor2
Robert Gamibrodzki
3 lata temu
50,00 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   1 985.17 zł
2022.08.19
Wypłata: 405,00 zł, kategoria wydatków: inne
2022.08.03
Wypłata: 793,83 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,transport,inne
2022.01.10
Wypłata: 1 152,20 zł, kategoria wydatków: inne,transport
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.