Cel został osiągnięty! Bardzo dziękujemy za wpłaty!

Adrian Jusiński, Ząbki,
numer zbiórki: 110707

slide1
slide1
slide1
slide1

Dziennik

2018.10.09
Chciałem podziękować Wszystkim za wsparcie. Obecnie jestem już 2 miesiące po przeszczepie szpiku. Powoli nabieram sił i wracam do zdrowia. Choć pewne niedogodności się pojawiają to wizyty kontrolne i wyniki potwierdzają że wszystko idzie w dobrym kierunku.
Dziękuję i pozdrawiam. Adrian
2018.01.29
Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za pomoc, wsparcie i wiarę w to, że pokonam chorobę.
Niedługo minie już 2 miesiące odkąd zostałem przyjęty na oddział w Centrum Onkologii i nie zapowiada się, abym w najbliższym czasie opuścił jego mury.W ostatnich dniach rozpocząłem kolejny cykl chemioterapii, który potrwa 6 tygodni. Powoli ciężka chemia daje się mi we znaki. Ze względu na obniżoną odporność nadal przebywam na izolatce, aby ograniczyć ryzyko zachorowania i złapania infekcji. Każda infekcja niestety odwleka chemię, a na to nie możemy sobie pozwolić, ponieważ istnieje wtedy ryzyko wymknięcia się choroby spod kontroli i dalsze namnażanie blastów.
Nadal poszukiwany jest dla mnie dawca szpiku, dlatego gorąco zachęcam do rejestracji w bazie fundacji DKMS. W łatwy sposób możecie podarować komuś życie :-)

Jeszcze raz za wszystko bardzo dziękuję.
Trzymajcie kciuki
2017.12.26
Od prawie 3 tygodni przebywam w klinice nowotworów układu chłonnego w Centrum Onkologii na warszawskim Ursynowie. Za mną pierwszy cykl chemioterapii, po którym nie ominęły mnie skutki ciężkiej chemii. W związku z poprawą parametrów morfologii od dzisiaj mam kolejny wlew.
Dziękuje za wszystkie dobre słowa, komentarze i wsparcie.

Pozdrawiam,
Adrian

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Adrian, mam 33 lata. Od 10 lat ścigałem się amatorsko w zawodach rowerowych. Cały sezon spędziłem aktywnie na zawodach, często odnosząc zwycięstwa. W listopadzie tego roku zdiagnozowano u mnie rzadki rodzaj chłoniaka limfoblastycznego z prekursorowych komórek T.  Wraz z żoną przeżyliśmy szok, gdy dowiedzieliśmy się o chorobie. Jeszcze w przeddzień diagnozy zrobiłem trening jak co dzień, a 24 godziny później dowiedziałem się, że w śródpiersiu mam guza wielkości prawie 8 x 9 cm.

Rozpocząłem leczenie w Centrum Onkologii w Warszawie. Przede mną wielomiesięczne i ciężkie leczenie. Już dzisiaj wiem, że jedyną szansą na powrót do zdrowia i pasji jest przeszczep szpiku. Za pomocą Skarbonki zbieram środki na pokrycie kosztów leków, zwłaszcza po przeszczepie oraz na pokrycie kosztów dojazdów na wizyty kontrolne do Gliwic, gdzie jest planowany przeszczep.

Jestem tatą 11-miesięcznego synka - to on jest dla mnie wielką motywacją do walki z chorobą. Jednak potrzebuję wsparcia, dlatego proszę o pomoc, bo dzięki Wam Darczyńcom moje szanse wzrastają.

Dziękuję za każde wsparcie. Pozdrawiam, Adrian

Darowizny na rzecz leczenia Adriana można również przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Pomóż" w niebieskim prostokącie.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 lata temu
Powodzenia!! 433
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję

donor2
Aleksander Staniszewski
4 lata temu
Walcz Adrian! Do zobaczenia na wyścigach! :) 413
donor2
Właściciel zbiórki
Dzięki

donor2
Radek Rogóż
4 lata temu
Trzymaj się kolego !!! Jesteśmy z Tobą 379
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję

donor2
Darczyńca Anonimowy
4 lata temu
Witaj Adrian, trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia! Pozdrawiam Wioleta 351
donor2
Właściciel zbiórki
Dziękuję :-)

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
54,90 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
18,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
4,30 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
wczoraj
33,40 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   84 483.08 zł
2021.08.16
Wypłata: 979,07 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,badania diagnostyczne
2020.12.15
Wypłata: 1 199,72 zł, kategoria wydatków: środki farmakologiczne,badania diagnostyczne,konsultacje medyczne
2020.05.11
Wypłata: 2 311,21 zł, kategoria wydatków: badania diagnostyczne,środki farmakologiczne,inne,konsultacje medyczne,transport
Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.