Pomóż zdobyć środki na leczenie za granicą - w Niemczech

Wojciech Neja, Bydgoszcz,
numer zbiórki: 110490

slide1

Dziennik

2020.01.09
Serdecznie dziękuję wszystkim darczyńcom za nie tylko finansowe wsparcie, ale również za ciepłe słowa, które są wzruszające i mocno podtrzymują na duchu.
Dziękuję wszystkim z mojego środowiska akademickiego (do pracy wróciłem w październiku 2018 roku i mogę nadal cieszyć się spotkaniami ze studentami).
Dziękuję wszystkim z mojego środowiska żeglarskiego, zawsze miło wspominam wspólne chwile spędzone na wodzie, na obozach przy ognisku i nie tylko.
Dziękuję wszystkim znajomym, którzy mnie wsparli finansowo i nie tylko. Dziękuję za rozpowszechnianiu informacji o zbiórce.
Dziękuję również mojej żonie Annie, która wykazywała dużą cierpliwość podczas mojego szpitalnego leczenia oraz przy rehabilitacji. Ponadto wyrazy podziękowania należą się moim dzieciom Izabeli i Wiktorowi.
Jeszcze raz Wielkie Dzięki. Pamiętam o Was Wszystkich.
Na tą chwilę nie mam nawrotów, jestem pod stałą kontrolą, a ostatni rezonans wykazał stabilną sytuację.
Pozdrawiam. Bywajcie zdrowi!

Wojtas

Opis zbiórki

PL

Nazywam się Wojciech Neja. Z zawodu jestem zootechnikiem, pracującym jako nauczyciel akademicki na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt UTP.

W 2016 roku, 21 kwietnia wykryto u mnie guza mózgu. 9 maja oraz w czerwcu i lipcu (15.06 - 15.07) przeszedłem operację częściowego usunięcia guza. Ze względu na tylko częściowe jego usunięcie konieczne jest dalsze leczenie.

Obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim. Jednocześnie konsekwencją leczenia są padaczki, które wyłączyły mnie całkowicie z prowadzenia samochodu i częściowo z opieki nad dziećmi. Taka sytuacja wymaga ciągłej pomocy osób trzecich, z czym wiążą się ciągłe koszta.

W tej chwili jestem pod opieką onkologa, neurochirurga, chirurga, neurologa, psychiatry oraz rehabilitanta (częściowy niedowład lewej strony ciała). Większość badań z racji czasu i odległych terminów muszę wykonywać prywatnie, w związku z tym miesięczny budżet domowy często nie starcza na pokrycie tych kosztów.

Zebrane środki w ramach Programu chciałbym przeznaczyć na leczenie metodą NanoTherm oferowaną przez klinikę w Niemczech. Jest to eksperymentalna metoda leczenia nowotworów mózgu, która daje szanse na pokonanie choroby.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
Zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia - absolwenci. 478

donor2
Darczyńca Anonimowy
6 lat temu
Pomyslnosci.. 451

donor2
Ania Klatka
6 lat temu
Zdrowia zycze Wojtek!! 427

donor2
Darczyńca Anonimowy
5 lat temu
zaufaj Bogu 424

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
12,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
29,60 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
5,10 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 miesięcy temu
317,10 zł

Zobacz więcej

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   64 956.42 zł
2023.01.20
Wypłata: 4 847,98 zł, kategoria wydatków: rehabilitacja

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.