Nierówna walka z nowotworem

Stefan Kłósko, Pakosławice,
numer zbiórki: 111702

slide1

Opis zbiórki

PL

Nazywam się Stefan Kłósko. Zawsze byłem pełną życia, wesołą i aktywną osobą, a moją pasją byli ludzie. Przez prawie 30 lat pracowałem przekazując innym wiedzę i doświadczenie dotyczące sprzedaży. Miałem zamiar nadal się w tym realizować, ale choroba pokrzyżowała moje plany.

Na początku 2021 roku zachorowałem na Covid-19. Pomimo ciężkiego przebiegu choroby, w tym hospitalizacji, udało mi się odzyskać pełnię sił i wrócić do pracy. Od tamtego czasu zacząłem jednak drastycznie chudnąć. Wtedy jeszcze nikt nie podejrzewał, że może się to wiązać z nowotworem. Niestety, pod koniec 2021 roku potwierdziło się najgorsze – rak żołądka z przerzutami do wątroby i węzłów chłonnych. Z dnia na dzień cały mój świat runął.

Jedyna radość, jaką mam w sercu, to moja wspaniała, kochającą rodzina, wnuki, dzięki którym się uśmiecham. Czy coś więcej mi brakuje w życiu?! Tak - lek Ramucirumab, który jest nierefundowany w Polsce, a może dać mi szansę na lepsze i dłuższe życie. Ponieważ pierwsza chemioterapia nie przyniosła skutków, a wręcz pogorszyła mój stan, potrzebna jest inna metoda, która lepiej działa w połączeniu z immunoterapią. Koszt miesięcznej terapii - 1 cykl leczenia kosztuje 34 tys. zł. Aby terapia była skuteczna, potrzebuję ich znacznie wiecej. Niestety przekracza to moje możliwości finansowe.
Zwracam sie z wielką prośbą o pomoc. Konieczność proszenia innych o wsparcie jest dla mnie przerażająca, ale wiem, że tylko dzięki Wam – Darczyńcom będę mógł nadal cieszyć się każdym przeżytym dniem.

Dziękuję, Stefan

Słowa wsparcia

Chcesz dodać otuchy w walce Podopiecznego? Przekaż darowiznę i dopisz kilka słów wsparcia!

Darczyńcy

Na zbiórkę nie wpłacono jeszcze darowizny. Chcesz być pierwszy? Przekaż darowiznę i pomóż osiągnąć cel zbiórki!

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   0.00 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.