Zabieg krioablacji dla Piotrka

Piotr Ratajczyk, Skarszyn,
numer zbiórki: 111720

slide1

Opis zbiórki

PL

Nazywam się Piotrek i zmagam się z chorobą, która całkowicie zmieniła moje życie. Jeszcze niedawno cieszyłem się beztroską, wynikającą zarówno z mojego szczęśliwego małżeństwa jak i satysfakcji, którą dawała mi moja praca.

Wszystko zmieniło się diametralnie w 2020 roku, niestety za sprawą choroby. Pierwsze objawy (uporczywy kaszel, gorączka i duszności) łączyłem z możliwością zarażenia się koronawirusem. Badania RTG i USG wykazały jednak, że powodem moich dolegliwości był nowotwór złośliwy nerki.

W tym momencie potrzebuję pilnej rehabilitacji oraz zabiegu krioablacji. Zabieg ten daje mi autentyczną szansę na poprawę stanu mojego zdrowia, jednakże przez fakt, iż jest on nierefundowany i bardzo kosztowny (23.000 zł) nie mogę skorzystać z tak istotnej dla mnie możliwości. Mam nadzieję, że uda mi się pokonać chorobę, wrócić do pracy i być szczęśliwym mężem, a w przyszłości również ojcem. Proszę, pomóżcie mi odzyskać zdrowie i zrealizować te marzenia. 

Słowa wsparcia

Chcesz dodać otuchy w walce Podopiecznego? Przekaż darowiznę i dopisz kilka słów wsparcia!

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
11 dni temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   90.00 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.