Pomóżcie mi wygrać z rakiem - międzybłoniakiem opłucnej

Mirosław Klinert, Łomża,
numer zbiórki: 111694

slide1
slide1
slide1
slide1

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   24 292.02 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Opis zbiórki

PL

Mam na imię Mirosław i mam 69 lat. Mam kochającą żonę i kochającego syna, który dał mi wspaniałe wnuki. Od niedawna razem z żoną Elżbietą przeszliśmy na emeryturę. W końcu przyszedł upragniony czas, kiedy możemy zacząć razem cieszyć się życiem. Niestety w zeszłym roku zacząłem bardzo szybko się męczyć i pocić się. Poszedłem do lekarza, który skierował mnie na tomografię komputerową, ponieważ miał podejrzenie, że mogę mieć raka. Okazało się, że mam międzybłoniaka opłucnej z towarzyszącym płynem w lewej jamie opłucnej.

Dnia 22.04.2021 wykonano zabieg zwany wideotorakoskopia – ewakuację płynu z biopsją opłucnej oraz pleurodezę chem.(talk). Po zabiegu zastosowano chemię 6 cykli i zaczęło się codwutygodniowe jeżdżenie do kliniki do Białegostoku, kolejne badania przed każdą chemią i kontrolne po chemii.

W chwili  obecnej rozpocząłem proces leczenia zwany immunoterapią. Muszę co dwa tygodnie stawiać się do szpitala na dawkę leku. Całe życie pracowałem w służbie zdrowia i wiem, jaki długi i drogi jest proces leczenia, koszty dojazdów, konsultacje oraz leki. Dzisiaj mnie to spotkało.

Bardzo proszę o wsparcie finansowe w jakiejkolwiek kwocie, oboje z żoną utrzymujemy się z emerytury, a każda złotówka pomoże mi w leczeniu.

Słowa wsparcia

donor2
Darczyńca Anonimowy
16 dni temu
Zdrowia i siły w walce. 13

donor2
Adam Sowinski
15 dni temu
13

Darczyńcy

donor2
Darczyńca Anonimowy
7 dni temu
Kwota ukryta przez Darczyńcę

donor2
Darczyńca Anonimowy
12 dni temu
300,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
12 dni temu
300,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
13 dni temu
300,00 zł

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.