Pomoc dla Darka w walce z glejakiem!

Dariusz Mikołajczyk, Stoczek Łukowski,
numer zbiórki: 111697

slide1

Dziennik

2022.05.11
Chciałbym w imieniu Taty podziękować z całego serca za słowa otuchy, jakie płyną z różnych stron do naszej rodziny oraz za całe wsparcie, jakie okazujecie, a także za wszystkie wpłaty oraz przekazane pieniądze! WALCZYMY dalej!!! Michał

Wypłaty

Do dyspozycji podopiecznego pozostało:   71 776.80 zł

Podopieczny jeszcze nie wypłacił środków ze zbiórki.

Opis zbiórki

PL

Nazywam się Michał i piszę w imieniu mojego Taty - Dariusza. W październiku 2021r. trafił on na Oddział Neurologiczny w związku z niespodziewanymi problemami zdrowotnymi w postaci osłabienia sprawności umysłowej oraz zaburzeniami chodu. U Taty bardzo szybko zdiagnozowano guza mózgu.

5 listopada Tata został zooperowany, a badania histopatologiczne potwierdziły, że wycięty guz to glejak IV stopnia, guz mózgu o najbardziej złośliwym charakterze (tego typu guzy odrastają zazwyczaj w przeciągu kilku miesięcy, a ich umiejscowienie jest bardzo często nieoperacyjne). Mimo szybko rozpoczętego leczenia w postaci radio i chemioterapii po 5 miesiącach u Taty zdiagnozowano dwa nowe ogniska... Obecnie Tata czeka na rozpoczęcie radiochirurgii.

Nie chcemy bezczynnie czekać na rozrost komórek rakowych, próbujemy wszelkich możliwych metod wspomagających leczenie.

Nadzieją na dalsze życie Taty jest obecnie terapia metodą NanoTherm w Lublinie (Tata został zakwalifikowany do leczenia).Terapia NanoTherm polega na wstrzyknięciu do guza lub loży pooperacyjnej płynu o właściwościach magnetycznych, który następnie rozgrzewany jest za pomocą bardzo szybko zmieniającego się pola magnetycznego. W wyniku działania powstałego ciepła, komórki nowotworowe zostają zniszczone lub uwrażliwione na dalsze metody leczenia, takie jak radioterapia i chemioterapia, dzięki czemu ich skuteczność wzrasta. Terapia ta jest dostępna ma komercyjnych warunkach, szacowany koszt to około 200.000 PLN.

Tata ma 62 lat, to wspaniały ojciec, człowiek niezwykle ciepły, z dużym poczuciem humoru i przede wszystkim z bardzo dużym pragnieniem dalszego życia!

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą wpłatę. Dobro powraca!

Słowa wsparcia

donor2
Marta Olkowicz
9 dni temu
Wujek trzymaj sie, damy rade ❤ 26

donor2
Michał Mikołajczyk
6 dni temu
Tato, wierzę mocno że nam się uda! 24

donor2
Aleksandra Gałązka
9 dni temu
Zdrówka ! 22

donor2
Michał
9 dni temu
Dużo zdrowia! 21

Zobacz więcej

Darczyńcy

donor2
Marta Walachowska
54 minuty temu
100,00 zł
Powodzenia w powrocie do zdrowia!

donor2
Sosna
godzinę temu
20,00 zł

donor2
Darczyńca Anonimowy
8 godzin temu
100,00 zł
🫶 5

donor2
Natalka
11 godzin temu
50,00 zł
Dużo zdrowia dla taty! Trzymaj się Michał! 3

Zobacz więcej

Podzbiórka

Podzbiórkę możesz założyć przy każdym celu, który jeszcze nie osiągnął 100%, a środki zgromadzone podczas jej trwania zostaną dodane do zbiórki głównej.